Amasya İtimat

TKDK ve ANKARA MERKEZİ OTORİTE YETKİLİLERİNDEN ZİYARET

Taşova Yerel Eylem Gurubu Derneğinin IPARD II LEADER Tedbiri kapsamında desteklenen Yerel Eylem Gruplarının yaptığı çalışmaları yerinde görmek, süreçte yaşanan sıkıntıları ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunmak amaçlı saha ziyaretleri yapan TKDK Ankara merkezden ziyaretçileri vardı.

 

4 Mayıs 2023 Perşembe günü Birim amirleri Derya Özen, Sevinç Ersoy  ve İlker Ünal Taşova YEG derneğini ziyaret ettiler.  Derneğe yapılan ziyarette TKDK Amasya İl Koordinatörlüğünden Dilara Sezgin, Burcu Ercan ve Emrah Aydın, Taşova YEG Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydoğan, Yönetim kurulu üyeleri: Ahmet Günaydın, Güllü Çakmak, Denetleme kurulu üyesi Avukat H. Şensoy Özdemir, Taşova YEG Müdürü Gülhan Çakır, Taşova Yüksel Akın MYO Öğretim görevlisi Yılmaz Çakır’ın (Taşova YEG gönüllü üyesi) katılımı ile çok verimli geçen bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Ziyaret sonrası yapılan açıklamada; ”Taşova YEG olarak, süreçte desteklerini bizden hiç esirgemeyen her zaman yanımızda olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Ankara Merkezi Otorite ve Amasya İl Koordinatörlüğü yetkililerine çok teşekkür ederiz.”

Yorum Ekle