Tiktok Beğeni Arttırmak ve Tiktok Beğeni Paketleri, Püf Noktalar

Tiktok Beğeni Arttırma

Tiktok beğeni sayısı yayınladığınız videoların sizi takip etmeyen kullanıcıların da ana sayfasında görülmesini sağlar. Takipçi sayınızın artması için yayınladığınız videoların fazla beğeni alması şarttır.

İnsanlar hesabınızı takip ettiklerinde hangi tarz videolarla karşılaşacaklarını bilirlerse gelen takipçiler bilinçli olur ve zaman kemik bir izleyici kitlesine sahip olursunuz. Tiktok dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya sahip bir sosyal medya platformudur.

Bu platformda kendi kanalınızı oluşturabilir ve konsept üzerinden içerik yayınlayabilirsiniz. Tiktok videolarınız çok fazla izleyici aldığında uygulamanın dikkatini çeker ve videolarınız üzerinden para kazanabilirsiniz. Fakat öncelikle videolarınızın beğenilmesini sağlamanız gerekir. Bunun için öncelikle kendinize bir konsept belirlemeli ve kanal ismi almalısınız. Tiktok beğeni arttırmak için kendinize özgün bir konsept ve akılda kalıcı bir hesap ismi belirlemeniz gerekir.

Belirlediğiniz hesap konsepti hedef kitlenize hitap edecek şekilde olmalıdır. İsim ve konsepti belirledikten sonra biyografi bölümüne sayfanızı ziyaret edecek olan kişilere açıklayıcı olacak şekilde kanalınızı anlatan bir metin ya da video yayını koyabilirsiniz.

İnsanlar kanalınıza geldiklerinde eğer ilgilerini çeken bir konuysa ve videolarınız beğeniliyorsa sizi takibe alırlar. Yayınladığınız içerikler asla kopya olmamalıdır. Sosyal medya her gün milyonlarca insanın girdiği bir mecra olduğu için kopya içerikler hemen fark edilir ve bir daha takipçi kazanamazsınız. Güvenilir bir sayfa olmanın yolu özgün olmaktan geçer.

 

————————————————————————————————————

TikTok beğeni, takipçi paketlerini incelemek ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

————————————————————————————————————

Tiktok Beğeni Çoğaltma

Tiktok hesabınızda yayınladığınız videolar ilk başlarda istediğiniz kadar beğeni almayabilir çünkü insanlara ulaşmak hemen gerçekleşmez. Tiktok beğeni paketleri böyle bir durumda imdadınıza yetişebilir. Güvenilir bir siteden alacağınız uygun fiyatlı beğeni paketleri anında hesabınıza tanımlanır.

Beğeni paketlerinden 100 beğeni satın aldıysanız bir sonraki yayınlayacağınız videoyu paylaştığınız an 100 beğeni videoya gelir. Gelen beğeniler gerçek kullanıcı olduğu için videolarınızın görünürlüğü oldukça artar. Bu durum da takipçi sayınızın otomatik olarak artmaya başlamasına neden olur.

Satın aldığınız beğeni paketleri profil resmi olan kullanıcılar oldukları için paket satın aldığınızı kimse anlamaz. Dikkat etmeniz gereken bedava beğeni paketi verdiklerini iddia eden sitelerden uzak durmaktır. Kötü amaçlı siteler bilgilerinizi çalabilir. Tiktok beğeni kanalınızın trend videolara düşmesini sağlar.

Trend videolar herkesin görebildiği videolar olur ve izlenme sayıları hızla artar. Bu durum size çok fazla takipçi kazandırır. Paket satın aldığınızda trend videolara girme şansınız da artar. Tiktok üzerinden video paylaştığınızda diğer sosyal medya hesaplarından da duyuru yapın.

Sosyal medya hesaplarından kanalınızı duyurduğunuzda herkese açık şekilde paylaşın. Böylece birileri beğendikçe sizde arkadaş olarak ekli olmayanlar da sayfanızı görür. Tiktok üzerinden yaptığınız her yayın da herkese açık olmalıdır.

Tiktok takipçilerinizle sürekli etkileşim içerisinde olmak beğeni sayınızı arttırır. Videolarınıza gelen yorumlara cevap verin ve özel mesajları her zaman yanıtlayın.

 

————————————————————————————————————

TikTok beğeni, takipçi paketlerini incelemek ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

————————————————————————————————————

 

Tiktok Beğeni Etiketleri

Tiktok hesabınızdan video paylaştığınızda o günün trend videolarını ve konularını bularak açıklama kısmına bu etiketleri yerleştirin. Tiktok beğeni etiketleri bu etiketlere giren herkesin videonuzu görmesini sağlar.

Burada önemli olan her gün trend konuları ve videoları iyi takip etmektir. Takip etmeniz gereken trend konular sizin konseptinize uygun olanlardır. Etiketleri ziyaret eden hedef kitlenizden insanlar direkt olarak sayfanızı ziyaret ederler. Takipçi sayınız ve video beğenileriniz ne kadar çoksa insanlara kanalınız o kadar güvenilir gelir.

Tiktok üzerinden yaptığınız yayınlar yüksek çözünürlüklü ve kaliteli olmalıdır. Görüntü kalitesi düşük olduğunda insanların ilgisini kanalınızda tutamazsınız. Yayınladığınız videolara takip et butonu ekleyebilirsiniz. Bu şekilde insanlar videolarınızı izlerken sizi takip edebilirler. Tiktok beğeni kanalınızı iyi tanıtırsanız ve istikrarlı bir şekilde yayın yapmaya devam ederseniz kendiliğinden doğal bir artışa girer.

Bir video paylaşıp sonra haftalarca ortadan kaybolursanız insanlar sizi unutur ve bir dahaki yayınınıza daha az talep olduğunu görürsünüz. Yapacağınız video yayınlarını belirli bir düzene oturtmanız gerekir. İnsanları çok sıkmayacak ama sizi de unutmayacakları şekilde bir yayın politikası izleyin.

Video içerikleriniz hedef kitlenizin değişen beklentilerine ve beğenilerine göre kendini yenilemelidir. Sosyal medyada gündem ve beğeniler çok hızlı değiştiği için bu hıza ayak uydurarak hayatta kalabilirsiniz. Videolarınızın beğeni sayısı arttıkça kanalınızın Tiktok uygulamasındaki yeri de kesinleşmiş olur.

Yorum Ekle