Amasya İtimat

TERMİNAL TAKSİ ‘DE KORONAVİRÜSE GEÇİT YOK

İlçemizde , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında Terminal Taksi durağı ve Ticari Taksilere dezenfekte işlemi yapıldı.
Terminal Taksi İşletme sahibi Osman Önder,”. İlçemiz Belediye Otogarında hizmet veren Terminal Taksi sorumluları olarak Belediyemizin de desteği ile dezenfekte çalışması başlattık. Biz araçlarımızda ve durağımızda hijyen ve mesafeye önem veriyoruz
Rutin gerçekleştirilen temizlik işlemlerinin yanı sıra Kovid-19´la mücadele kapsamında da çalışmalarını çeşitlendirdiklerini belirten Önder,“Arkadaşlarımız zaten araçlarında dezenfektan ve maske bulunduruyorlar ve rutin olarak araçlarını temizliyorlar. Halkımızın ve şoför arkadaşlarımızın sağlığı için buna önem veriyoruz. Halkımız araçlarımızı ve taksilerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilecekler” dedi.
Terminal Taksi sorumlusu Tuncay Bek, yaptıkları işin bilincinde olduklarını süreci ciddiye aldıklarını, bu nedenle araçlar ve durakda periyodik olarak dezenfekte uygulaması yaptıklarını söyledi.
Ticari taksi sahipleri olarak sorumluluğumuzun bilincinde ve müşterilerimizin güvenine layık olmaya devam edeceğiz.Terminal taksi 7/24 saat Halkımızın hizmetindedir.Bir telefon kadar yakınız
TERMİNAL TAKSİ;    03583121569
Müşteri şikayetleri ;  05359201194

 

Yorum Ekle