Amasya İtimat

TAŞOVA’DA YUSUF GÜNEY RÜZGARI..

Taşova ilçemizde iyilik faaliyetlerini  ülkelerarası boyuta taşıyan İyilik Hareketi Derneği 29 Eylül 2023 Cuma günü akşamı Taşova halkını sünnet şöleninde buluşturdu.
İyilik Hareketi Taşovamızda kurulduğu andan itibaren Başkan Kasım Alper Özdemir    ve ekibiyle hayırlı işlerin en güzellerine imza atmaya devam ediyor.
Gençlerin yakından tanıdığı yıldız popçu Yusuf Güney Taşovalıları esprileriyle, şarkılarıyla muhteşem eğlendirdi. Taşovamızın Türk Halk Müziği sanatçılarından Orhan Türkoğlu birbirinden güzel parçalarıyla  gençleri coşturdu.
Dünya ülkelerinde ve ülkemizde yaşayan iyilik ve yardım severlerin desteğiyle yardıma muhtaç öğrenci çocuklarımıza mont, bot, ayakkabı gibi ihtiyaçlarında, çocuklarını sünnet ettiremeyen ailelere  sünnet şöleni, durumu iyi olmayan ailelere gıda ve yakacak yardımı,, yaşlıların, çocukların annelerin özel günlerinde yaptığı etkinliklerle okuduğu  şiirleriyle halkın gönlüne kazanan ve buluşmalarına vesile olan İyilik Hareketi Dernek Başkanı Şair Yazar Programcı Özdemir, Amasya ve Taşovamızı tanıtım noktasında
çok önemli rol oynuyor.
Taşova insanına hiç kimsenin yapamadığı iyiliklerinin yanında eğlendirmesini de bilen ve buluşturan iyi yürekli insana insanlarımız adına kocaman teşekkürler.
Geceye; Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı, CHP İlçe Başkanı Ömer Özalp, MHP İlçe Başkanı Volkan Önal, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Saadet Partisi İlçe Başkanı Adem Özdemir, CHP İlçe Başkanı, çok sayıda dernek başkanı, muhtarlar, özellikle gençlerden oluşan kalabalık bir topluluk katıldı.
Başkan Özdemir açıklamasında, Bu gece yapılan geleneksel Sünnet şöleni organizasyonunda gençlerimizin eğlenmesine vesile olan tüm sponsorlarımıza ve  emeği geçen herkese teşekkürler ediyorum” dedi.
Haber: Ali Osman Kaymak

 

Yorum Ekle