TAŞOVA YİBO 35

TAŞOVA  YİBO 35


İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  9


 


 


 


Hentbol erkekler 1.liginde mücadele eden ilçemizin takımı  Yatılı İlköğretim Bölge Okulu(YİBO) spor kulübü İstanbul temsilcisi Yıldız Teknik Üniversitesini 35-9 yenerek haftayı galibiyetle kapattı.


Taşova Kapalı Spor salonunda13 Eylül 2012 Cumartesi günü  saat 13.00 de başlayan maçın orta hakemleri Ankara Bölgesinden Mesut Ateş ve Samsun Bölgesinden Kürşat Kef yaparken maçın gözlemciliğini  ise Samsun Bölgesinden Cahit Yücel yaptı.


Kendi sahasında seyircisinin desteğini arkasına alan ilçemizin takımı Taşova Yibo üstün oyunu ile ilk yarıyı rakibi karşısında 14-5 önde kapattı.


İkinci yarıda da üstünlüğünü devam ettiren Taşova Yibo maçtan 35-9 gibi farklı bir skorla ayrıldı.


Maçı Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir,Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Dayıbaş ve çok sayıda taraftar izledi.


Taşova Yibo takım antrenörü Sercan Şenel maçtan sonra yaptığı açıklamada “Kendi seyircimiz önünde oynadığımız bu sezonun ilk maçı olan İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi maçından galip gelerek hanemize iki puan daha yazdırdık.Bu maçta bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Özgür Özdemir’e Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Dayıbaş’a ve maç boyunca bize desteklerini esirgemeyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.