TAŞOVA LİSESİ MEDYA TV DE TAM DESTEK ALDI

           21 Nisan 2011 Perşembe günü saat 21.30 başlayan gece 2.30 kadar süren ,Medya TV yönetim kurulu Başkanı Turan Canik’in sunumunu yaptığı programda 135 bin TL yardım toplandı.


         Yıllar önce Öğretim gördüğü Taşova Lisesini unutmayan ,Taşova Lisesi’nin daha Modern ve Eğitim seviyesinin yükselmesi için. Yönetim kurulu Başkanlığını sürdürdüğü.Medya TV de yardım programı yoğun ilgi gördü.


          Taşova Lisesi Müdürü Bayram Öztürk;”Güçlendirme yapılan okul binamızın çok eski olması , teknolojik bakımından  zayıf olması ,okul bahçesi ve çevre duvarına da yıllardır dokunulmamış olması ,okulumuzun görünümü, sıkıntı yaratıyordu.Okul-aile birliği ve idare olarak , çocuklara  iyi bir eğitim ortamı,çağın gerektirdiği teknolojik imkanlardan faydalanması için bu faaliyetlerin zorunlu olduğunu düşündük” dedi.


           İlçemizin yetiştirdiği,okulumuzun da öğrencisi olan,basın-yayım alanında  ki çıkışı ile kamuoyunun çok yakından tanıdığı değerli hemşerimiz Turan Canik’le görüşmeler sonunda bir kampanya başlattık.Kendisinin yönettiği programa.Selahattin Alpay gibi çok sayıda sanatçı,işadamı,siyasetçi,sivil toplum örgütleri,gurbetçiler ve halkımızın  telefonla yaptığı katılım,programın gece saat 2.30 a kadar uzattı.Programa destek olmak için katılan ;Kaymakam İbrahim Halil Şivgan ,Belediye Başkanı Özgür Özdemir ,İstanbul’dan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül,Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç,Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı,ayrıca AKP  adayı Hasan Ali Cesur,CHP adayı Ramis Topal ve yardımseverlere şükranlarımı ifade ediyorum.


 


         Kampanyaya destek veren Taşovalı işadamlarının vaat ettikleri:


 


 Taşova Mobilya :……………………… 2  adet Bilgisayar


 Özgür Ağış ve Oğulları:…………………2 adet projeksiyon makinesi


 Torunlar Petrol             :……………… 1000 TL


Günallar Meşrubat Bayi:……………….  500 TL


 Ali Özer ve Oğullar:…………………….500 TL 


 Emre Mobilya         :……………………500 TL


Özkan Aktaş             :…………………   500 TL


Abdurrahman Hemşin:…………………   500 TL


 


     Kampanyada nakdi olarak 100 bin TL , ayni olarak da 35 bin TL yardım olmak üzere 135.000 TL toplandığı öğrenildi.


 


 


 


          

Yorum Ekle