Taşova İmam Hatipliler Yeni Okullarında Bayramlaştı

Taşova İmam Hatipliler Yeni Okullarında Bayramlaştı

Taşova İmam Hatipliler, TAŞİMDER organizesinde, Kurban Bayramının 3. günü, saat 15.00’te ilk defa yeni okullarında bayramlaştılar.

TAŞİMDER (Taşova İmam Hatipliler Derneği) Başkanı Ömer Faruk Gültekin, derneğim kendi boyutunda yapabildiği çalışmalardan bahsetti ve katılımcılara teşekkür etti. Konuşmasının sonunda,

“Rabbimiz bu mübarek Kurban Bayramını ihtilafların, kırgınlıkların ortadan kalkıp İslam ümmeti içinde vahdetin oluşmasına, akan Müslüman kanının durmasına; Ümmet coğrafyası başta olmak üzere tüm insanlık âleminde zulümlerin son bulup mazlumların insanca bir hayat yaşamalarına vesile ve başlangıç kılsın. Bayramınız Mübarek olsun.”

diyerek sözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’e ve Okul Müdürü Ali Öker’e bıraktı. Kısa konuşmaların ardından katılımcılar sırayla kendilerini tanıttılar ve buluşmayı tertip edenlere teşekkür ettiler.

Çay ve sohbet faslının ardından hatıra fotoğraflarıyla bayramlaşma sona erdi.

Archive Albümü Orijinal Fotolar

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBELEDİYE BAŞKANLIĞININ DİKKATİNE !..
Sonraki haberAK Partide Bayramlaşma
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581