Taşova İmam Hatipliler Bayramlaşıyor

Taşova İmam Hatipliler Bayramın 2. Günü Bayramlaşacak

Taşova İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Ramazan Bayramının 2. günü, 26 Haziran 2017 Pazartesi günü, saat 15.00’de Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyon çok amaçlı salonunda bayramlaşacaktır.

Taşova İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (TAŞİMDER) Başkanı Ömer Faruk Gültekin,

“Taşova İmam Hatip mezunu ve mensubu arkadaşlarımızı Ramazan Bayramının 2. günü saat 15.00’te bayramlaşmak için Okulumuza bekliyoruz. Belki bu binamızda son buluşmamız olabilir. Artık bu seneden sonra 40 yıllık yuvamızda buluşamayız. Okul Müdürlüğü bu yaz tatili süresinde yeni binaya taşınmayı planlıyor. Son kez binamızın koridorlarında yankılanan gençlik ve çocukluk seslerimizi duyalım. Son kez hatıralarımızı yad edelim. Müsait olan bütün kardeşlerimizi bekleriz” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBelediye Çalışanları ve Aileleri İftarda Bir Araya Geldi
Sonraki haberBAYRAM ARİFESİNDE CİNAYET
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581