Taşova İmam Hatipliler Bayramlaşıyor

Taşova İmam Hatipliler Bayramlaşıyor

Taşova İmam Hatipliler, TAŞİMDER organizesinde, 3 Eylül 2017 Pazar, Kurban Bayramının 3. günü, saat 15.00’te yeni okullarında bayramlaşacaklardır.

TAŞİMDER (Taşova İmam Hatipliler Derneği) Başkanı Ömer Faruk Gültekin,

“Taşova İmam Hatip Lisesinde veya Ortaokulunda okumuş, mezun olsun olmasın tüm arkadaşlarımızı ve orda görev yapmış veya yapmakta olan tüm öğretmen, yönetici ve yardımcı hizmetler personeli arkadaşlarımızı Kurban Bayramının üçüncü günü yeni okul binamıza bekliyoruz. Orda hem bayramlaşırız hem de eski kuşakla yeni kuşak tanışır kaynaşır. Kardeşlik temellerini güçlendirmiş olur.

Bu yeni binamızda ilk buluşmamız olacak inşallah. Eski binamızda son buluşmamızı Ramazan Bayramında yapmıştık ama maalesef katılım çok az olmuştu. Bu sefer kardeşlerimizi kalabalık bekliyoruz. Çünkü bu bayrama dışardan çok gelen var Taşovamıza. Bize, kardeşliğimize biraz zaman ayırsınlar. Bizi yalnız bırakmasınlar. Ölümlü dünyada birbirimizi belki ilk defa veya son defa gördüklerimiz olacak.

Bu arada bayramlaşmamızda emeği geçenlere, Taşova İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne ve katılacak vefakar kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

NOT: Taşova İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları olan derneğin adı yakın tarihteki alınan kararla Taşova İmam Hatipliler Derneği olarak değişmiştir.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberGÜNDÜZ AİLESİNİN ÜZÜNTÜLÜ GÜNÜ
Sonraki haberSON KIRK YILIN EN KALABALIK PAZARI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05tsv@gmail.com