Taşova İmam Hatip Lisesi Amasya Güreş Müsabakaları İl Birinciliği Başarısı

Taşova İmam Hatip Lisesi Amasya Güreş Müsabakaları İl Birinciliği Başarısı

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi güreş takımı 03/01/2019 tarihinde Amasya´da yapılan Güreş İl Birinciliği müsabakalarında büyük başarı gösterdiler.

Amasya Spor Salonu´nda yapılan Amasya Liseler Arası Güreş İl Birinciliği Müsabakasında Taşova İmam Hatip Lisesini öğrencileri kilolarında birinciliği alarak temsil etmişlerdir.

Yarışmalarda: 2 Birincilik (Öğrenciler Furkan KURT ve Muhammed Eyyüp BAKIRCI) ve 1 İkincilik (Öğrenci Şenol HANEDAR) elde ederek Amasya ilini bölge müsabakalarında temsil edeceklerdir.

Müsabakalara hazırlayan Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer HANCI:

“Öğrencilerimiz güzel performans sergilediler. Bunda öğrencilerin vakit sınırlaması olmadan okulun özel yerlerinde fedakarca çalışmalarının da etkisi var. Bizlere bu konularda yardımcı olan Okul Müdürümüz Kemal Vehbi ONAY´a teşekkür ediyorum. Bize başarılarıyla mutluluk sağlayan öğrencilerimize de çok teşekkür ediyorum.

Birinciler, ilimizi temsilen daha sonra açıklanacak olan illerde yapılacak grup elemelerine katılacaklardır. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum. Sıkı çalışmalarını devam ettirmeliler.” dedi.

Öğrencilerin başarı sevincini paylaşan Okul Müdürü Kemal Vehbi ONAY da:

“Bize yarışmalarda bu sevinci yaşatan öğrencilerimize ve onları mesai kavramı olmadan çalıştıran değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ömer HANCI Bey´e teşekkür ederim. Bizleri mutlu eden başarıyla döndüler. Şimdiden ilerde yapılacak olan yarışmalarda da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberMÜLKBÜKÜ ve SEPETLİ’de CENAZELER TOPRAĞA VERİLDİ
Sonraki haberYILBAŞI!
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581