Amasya İtimat

TAŞOVA İMAM HATİP LİSESİ 96 MEZUNLARI 2.KEZ BULUŞTULAR

Taşova İmam Hatip Lisesi mezunları 10 Mayıs Pazar günü İstanbul Bağcılar Hacı Sayid Pastanesinde sabah kahvaltısında 2. kez biraraya geldiler.

        Birincisi geçen sene İstanbul’da yapılan ve her yıl yapılmasına karar verilen mezunların 2. buluşmasına 18 mezun ve 2 misafirle 20 kişi katıldı.mazeretleriyle gelemeyen 15’e yakın mezun ise üzüntülerini ifade ederek katılamadıklarını ama gönüllerinin orada olduğunu ilettiler.

Taşova İmam Hatip Lisesinden 1996 yılında mezun olup birbirlerini 12-13 yıl boyunca göremeyen arkadaşların bir araya gelmesi ve kimi arkadaşların birbirlerini tanıyamamaları ise buluşmanın ne derece önemli ve olumlu olduğunu gösterir nitelikteydi. 3 saat süren kahvaltı programında; eski anıların anlatılarak acısıyla tatlısıyla güzel günlerin yaşandığı o günlerin, aradan geçen zamanın 13 yıl olsa da sanki bugün yaşanmış gibi anlatılması çok güzel anlardı.

Kahvaltıdan sonra mezun arkadaşlardan Alparslan Atılgan’a ait olan cafeye geçildi. Cafede içilen çayların ardından Eyüp Sultan Camiinde muhteşem kalabalıkla eda edilen öğle namazından sonra programı tertip eden genç Osman Öztürk ve Fatih Köse  katılan arkadaşlarımıza özelliklede memleketimiz Taşova’dan gelen Adnan Veli Gültekin arkadaşımıza bizi kırmayıp ta geldiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz ve seneye daha da çok arkadaşımızın katılımıyla buluşmak dileğiyle ” diyerek programa son verildi.

2.  mezunlar buluşmasına katılanlar: Adnan Veli Gültekin ve misafir olarak Özhan Öztürk Taşova’dan Genç Osman Öztürk, Fatih Köse, Hasbi Güven, Dinçer Özen, Ahmet Gül, Alpaslan Atılgan,Hüsamettin Özübek,Ali Fuat Durakreşat Cenik, Hasan Baş, Ömer Saykal,Hafi Uysal,Mehmet Sönmez, Necdet Çakı, Murat Eren,Mehmet Yaşar, Mustafa Kaya ve misafir olarak İzzet Sönmez İstanbul’dan katıldılar.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.