Taşova İmam Hatip Hafızası ve Hocalarımızla Buluşma 12

Nerdeyse yarım asra yakın hatıra: Taşova İmam Hatip Okulu 12

Merhaba değerli Taşova İmam Hatip mezunu ve mensubu arkadaşlarım, Taşova Gen Tr okuyucuları, okulumuz arşivini oluşturmaya devam ediyoruz. Ama artık serinin sonlarına doğru yaklaşıyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Buluşma 12

Bu seferki buluşmamız, bir dönem (1985 – 1993 yılları arasında) Taşova İmam Hatip Lisesi’nde okul müdürlüğü yapan, zorların, zorlukların adamı, Muhterem Ali ASLAN Hocamız.

Hocamızı Amasya İlyasköy’deki bahçe evinde ziyaret ettik. Çaylı sohbet esnasında bize video kayıtsız anılarını anlattı. Müdürlüğü zamanında çektiği sıkıntıları anlattı. Hatta bunu,

“O okula simsiyah saçlarımla girdim, dokuz yıl sonra değirmene girmiş gibi beyaz saçlarla çıktım” diye ifade etti.

Çaylı sohbet sonrası Muhterem Hocamızla videolu sohbet kaydı yaptık. Hocamız kendini tanıttıktan sonra anılarını anlattı ve sonunda öğrencilerine ve öğrencilerimize verdiği güzel mesajlarıyla sohbeti bitirdi.

Muhterem Hocamızın Kendisine sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

Sohbet Videomuz:

.

Hocamızın okulumuzdaki fotoğrafı:

Ziyaretimizden Fotoğraflar:

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haber”KEŞKE ONLAR GİBİ OLABİLSEK”
Sonraki haberEndikpınarlı Çocuklara Sürpriz ziyaret..
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581