TAŞOVA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ RIZA ATASOY İLÇEMİZE VEDA ETTİ

TAŞOVA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ RIZA ATASOY İLÇEMİZE VEDA ETTİ

On yıl süreyle Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Ali Rıza Atasoy, Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü”ne Eğitim Uzmanı olarak atanması nedeniyle görevinden ayrılarak İlçemize veda etti.

Atasoy’un İlçemizden ayrılması nedeniyle İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları tarafından 18/04/2014 Cuma akşamı Taşova Çadır Restorantta bir veda ve yemek programı düzenlendi.

Veda programına Taşova Kaymakamı Engin Uysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Eğitim Uzmanlığına atanan Ali Rıza Atasoy’un yanısıra, daire ve kurum amirleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler ve diğer eğitim çalışanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bir grup Taşovalı hemşerimiz katıldılar.

Programda bir konuşma yapan Ali Rıza Atasoy; görev yaptığı süre içerisinde Taşova’da yaptığı çalışmalardan kesitler sunarak, çalışmalarında kendisine katkıda bulunan ve destek olan Kaymakamlarımıza, kurum temsilcilerine, kişi ve kuruluşlara ve tüm eğitim çalışanları ile tüm Taşovalılara teşekkür etti.

İlçe Kaymakamı Engin Uysal da İlçe Milli Eğitim Müdürüne yaptığı güzel ve kalıcı hizmetlerinden ve çalışmalarından övgüyle bahsederek, başarılı çalışmalarından dolayı kendisine Başarı Belgesi takdim etti, bundan sonraki yaşamında başarı ve sağlık dileğiyle teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Uysal ve Hamit Akkoyunlu da birer konuşma yaparak birlikte görev yaptıkları süre içerisinde birlikte yürüttükleri hizmet ve çalışmalarının anısına ve eğitim çalışanlarının adına kendisine plaket takdim ettiler ve yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Katılımcılarla ve eğitim çalışanlarıyla hellallaşılıp vedalaşıldıktan sonra veda ve yemek programı gecenin ilerleyen saatlerinde sona erdi.

Biz de İlçe Milli Eğitim MüdürüEğitim Uzmanı Ali Rıza Atasoy’a bundan sonraki çalışmalarında ve hayatında başarılar, sağlıklı bir yaşam ve güzellikler diliyoruz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.