Amasya İtimat

Taşova Hentbol’dan Teşekkür Mesajı

Taşova Hentbol spor kulübü kurucu yöneticilerinden  Sercan Şenel yaşanan son gelişmeler üzerine bir teşekkür mesajı yayınladı.

Şenel yaptığı açıklamada

 “Taşova Hentbol spor kulübü son bir yılda ilçemiz ve spor kamuoyunda en çok konuşulan konulardan bir tanesi olmuştu.

Hentbol takımımız  büyük başarılar elde ettiği Hentbol Erkekler  süper ligine elde olmayan bazı sıkıntılar  dolayısı ile 2017-2018 sezonu başında ara vermek zorunda kalmıştır.

Yapılan bir dizi görüşmeler sonunda ayaklarının üzerinde durabilen ve 2018-2019 sezonunda devamlılığı sağlayabilecek maliyeti düşük genç bir ekiple yolumuza devam etmek istiyoruz.

Taşova Hentbolun yoluna devam etmesi için  gayret gösteren çaba sarf eden  Belediye Başkanımız Bayram Öztürk,AK Parti Milletvekili Adayı Abdülkerim Buğra Şimşek,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Öztürk,CHP Gençlik Kolları Başkanı Semih Gündüz,Taşova Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Önal,İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Çağlar Bulut,Taşova Hentbol Taraftar Gurubu Lideri Beytullah Duman,Yerel Basın Mensupları Ahmet Günaydın,Tevfik Öztürk ve tüm her zaman gönlü bizimle olan cefakar büyük taraftarlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Yorum Ekle