Taşova Hentbol Taraftarı Mutlu

 

Hentbol erkekler süper liginde mücadele eden Taşova Hentbol taraftarı ligin 18. Haftasında elde edilen Maliye Milli Piyango galibiyetten dolayı mutlu.

Taraftar tribün lideri Beytullah Duman yaptığı açıklamada

“Taşova Hentbol olarak bu sezon lig sıralamasında sıkıntılı günler geçirdik ve bu durumda bizleri oldukça üzmektedir.

Taraftarlar olarak bizler her zaman ve her koşulda takımımızla birlikte olmaya sonuna kadar destek vermeye devam edeceğiz.

Bizler biliyoruz ki geçtiğimiz sezonlarda büyük başarı elde eden takımımız yine bu ligde adından söz ettirerek daha büyük başarılara imza atacaktır.

Ligin 18. Hafta maçında Ankara’da zorlu Maliye Milli Piyango maçında takımımıza destek olmak ve yalnız olmadıklarını hissettirmek için cefakar taraftar arkadaşlarımız ile birlikte Ankara’ya destek olmaya gittik.

İki araçla birlikte yaklaşık 40 arkadaşımızla birlikte sabah erken saatte yola çıkarak Hentbol Federasyonuna ait salonda Anekara’da yaşayan Taşova sevdalısı ağabeylerimiz ve arkadaşlarımız ile birlikte yerimizi aldık.

Ayrıca Ankara Boraboy Derneği yönetimi de bizlerlerle birlikte salona gelerek hazırladıkları afişlerle Taşova Hentbola destek verdiler bizleri ayrıca mutlu ettiler.

Bizlerin tribünde ,teknik kadro ve sporcu arkadaşlarımızın da sahada büyük gayreti ile maçı 23-34 farklı bir skorla kazanarak tehlikeli bölgeden bir adımda olsa yukarı çıktık.Deplasmanda galip gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Tüm teknik kadro ve sporcularımıza teşekkür ediyoruz.

Taraftarlarımızın Ankara’ya bu zorlu mücadelede salondaki yerini almalarında maddi desteğini esirgemeyen  Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan’a Cumhuriyet Savcısı Murat Mor’a Temizler Pide Mahmut Temiz’e Konyar restoran’a Konak Cafe’ye Ercument Torun’a Yağmur lokantasına Aydin’lar eczanesine yeni eczaneye Sonusalı Reis’e Mümin Temiz’e Erkut markete Erektaş’a  Erova yazıhanelerine Aytekin büfeye ve Koyuncuoğlu Şamil Soyal’a teşekkür ederiz”dedi.

 

 

 

Yorum Ekle