Taşova Gençlik Merkezinden İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer’e Ziyaret

Taşova Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’i makamında ziyaret etti.

Amaçlarının kötü alışkanlıklara bulaşmayan sosyal faaliyetler içerisinde yer alan gençler yetiştirmek olduğunu söyleyen Şenel; “Çağımızın belki de en büyük hastalığı teknoloji ve zararlı madde bağımlılığı. Kendi kültüründen, inancından uzaklaştırılmaya çalışılan gençliğimizi yalnız bırakmayarak kendi değerleri içerisinde yetişmesini sağlamak. Geleceğe sağlam adım atabilen düşünen ve irdeleyen ufku geniş bir gençlik ve gelecek için muhakkak ki okumamız, araştırmamız gerekmektedir”

Gençlik ve Spor Bakanlığımız da  konuyla ilgili ciddi çalışmalar yürütmektedir diyen Şenel, bu çalışmaların bir ayağını oluşturmanın gururu içinde olduklarını belirtti.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer; “Öncelikli hedefimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi teknolojik ve madde bağımlılıktan uzak tutmaktır.Hem Gençlik ve Spor Bakanlığı hem de Milli Eğitim Bakanlığı olarak gençlerimizi gelenek ve göreneklerine bağlı vatanına bayrağına düşkün olarak yetiştirmektir. Gençlik merkezimiz ile yapacağımız etkinlikler ile hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyorum” dedi.

Gençlik Merkezi Şenel’e ziyarette Gençlik liderleri Yusuf Öztürk, Hatice Kübra Aydoğan ve Yasin Küçükaydoğan eşlik etti.

Yorum Ekle