TAŞOVA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ BRİFİNG VERDİ

 

TAŞOVA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ BRİFİNG   VERDİ

 

       Taşova Devlet Hastanesi’ne yapılan ziyarete;İlçe Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan.Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir,Daire Amirleri ,İl Genel Meclisi Üyeleri,Belde Belediye Başkanları,Mahalle Muhtarları,Sivil Toplum örgüt temsilcileri,basın mensupları katıldı.

       23 Şubat 2011  Çarşamba günü saat 13.00 da İlçe Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan  önderliğinde  davetliler Taşova Devlet Hastanesine  geldi. Acil girişinde Başhekim Rıfat Piyade ve Hastane Müdürü İsmail Torun davetlileri kapıda karşılardı ,Kaymakam Şivgan ve Özdemir Hastane servislerini ziyaret ederek burada yatan hastalarla tek tek ilgilenmeleri hastaları son derece memnun etti.

        Şivgan servis ziyareti sırasında verilen hizmetlerden  çok iyi olduğunu ,bu hizmetin çok hastanelerde sunulmadığını ifade etti.Çalışan personel  ile yakından ilgilenen Şivgan  “Kaymakamlık olarak bizden yapabileceğimiz istekleriniz var mı” diye sordu.

        Hastane Yemekhane Salonu’nda  hazırlanan programda Başhekim Rıfat Piyade Slayt gösterisi eşliğinde verdiği brifingde, Genel Cerrah,Dahiliye ,Çocuk,Diş,Kadı Doğum,Aile Hekimi Uzman Doktorumuz poliklinik yapmaktadır,Hastane olarak  kadromuz çok çok diye ifade etti.

        Kaymakam Şivgan  brifing sonun da yaptığı konuşmada  davete katılan Daire Amirlerine, Belde Belediye Banklarına,Mahalle Muhtarlarına  buradaki izlenimlerinizi anlatmalarını isterken, hastane personeline verilen   hizmetten dolayı teşekkür etti.

         Daha sonra soru cevap bölümünde karşılıklı  fikir alışverişi yapıldığı toplantı sona erdi.

 

                           CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle