Amasya İtimat

TAŞOVA BELEDİYESİ YENİ BAŞKANI ÖZGÜR ÖZDEMİR… izleyin


              Bu gün saat 14.oo de  AKP İlçe binasının önüne toplanan kalabalık İl Başkanı Mustafa YILDIZ’ın katılımı ile daha da hareketlendi.Belediye Başkanı Özgür ÖZDEMİR,İlçe Başkanı Deniz SÜMER ve İlçe Teşkilatı ile birlikte Mazbatayı  almak için İlçe seçim bürosuna büyük bir kalabalık eşliğinde hareket etti.Yol kenarlarında tebrik etmek için bekleyen seçmenlerle  tokalaşarak hükümet konağına gitti.


            İlçe Seçim Kurulu Hakimliğinde; Taşova Belediyesi ve diğer beldelerin de katıldığı mazbata alma törenimden sonra İlçe Kaymakamımız Özkan DEMİREL Beyi makamında ziyaret etti.


            Hükümet Konağından ayrılan  ekip Belediye Binası önünde kurbanların kesilmesi ve duadan sonra Belediye girişinde, Belediye Başkanı Mustafa KORKMAZ, Özgür ÖZDEMİR ve yeni meclis üyelerine  hoş geldiniz dedi. ÖZDEMİR ve KORKMAZ  kol kola makam odasına tıklım tıklım insanlarla dolu olan koridordan geçti.


           Teslim tutanağını Muhasebe Müdürü Mustafa YAYLACI’nın okuması ve  imza töreninden sonra  Mustafa KORKMAZ   ilk konuşmayı yaptı.  “Bu görevi bana veren  Taşova halkı şimdi de Özgür ÖZDEMİR’e vermiştir. Sandıktan çıkan seçmen iradesine saygılı olduğunu, 5 yıl boyunca bu görev yapmaktan mutlu olduğunu ifade etti.Daha sonra AKP İl Başkanının Taşovalı olması  bir avantaj, bunu iyi değerlendirelim, Belediyelerin kaynak sorunu var, İl Başkanı Mustafa YILDIZ  destek verirse  ancak böyle çözülebileceğini” söyledi.


           Yeni Belediye Başkanı Özgür ÖZDEMİR yaptığı teşekkür konuşmasından sonra bu görevi Taşova haklının desteği, İlçe Teşkilatını desteği, İl Başkanı Mustafa YILDIZ’ın desteği, Başbakanımızın da  desteği ile daha da iyi ye götüreceğini, Taşova halkının  ikdidar partisini tercih ederek en doğru yolu seçtiğini ifade etti.


          Belediye Başkanı Özgür ÖZDEMİR, Mustafa KORKMAZ’ı belediye girişine kadar refakat ederek yolcu etti. Başkanlık Makam odasına  gelen, Belediye Başkanı Özgür ÖZDEMİR  akşamın geç saatlarına kadar tebrikleri kabul etti.


           Belediye Başkanımız Özgür ÖZDEMİR’in  başarısını kutluyor, bu zorlu yolda kendisine başarılar diliyoruz.


 


                                                                TAŞOVA .GEN.TR AİLESİ


 

 

      MAZBATA TÖRENİ


 

BELEDİYE TESLİM TÖRENİ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.