Özgür Özdemirin Basın Açıklaması

Ülkemizde 29 mart 2009 yerel seçimleri ile halkımız mahalli idarecilerini kendi istekleri doğrultusunda seçmişlerdir.

İlçemizde yapılan 29 mart seçimlerinde AK Parti adayı olarak Taşova Belediye Başkanlığı Allah’a şükürler olsun bizlere nasip oldu.

Öncelikle seçim startı verildiği günden beri yanımda olan, seçim bürolarımızı dolduran kıymetli hanımefendilere, gençlerimize,değerli büyüklerime, kardeşlerime ve oylarıyla Taşova tarihinin en yüksek oyunu almamıza vesile olan seçmenlerime teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Ayrıca seçim süresi boyunca desteklerini esirgemeyen Amasya Milletvekillerimiz Akif Gülle ve Dr. Avni Erdemir ile Amasya İl Başkanımız Mustafa Yıldız’a. Özverileri ile gece gündüz yanımızda olan AK Parti Taşova ilçe Başkanımız Deniz Sümer ve ilçe teşkilatına, AK Parti Seçim Komitesi Başkanı Süleyman Torun’a, Belediye meclisi ve il genel meclisi adayı arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım…

Diğer partilerin adayı arkadaşlarımız da seçim maratonuna renk kattılar. Her birine teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim.

Hepimizin ortak paydası Taşovamıza hizmet ve bu dönem de bu hizmet yolu bizlere nasip oldu.

Sizler beni, bende sizleri çok iyi tanıyorum. İyi kötü her gününüzde sizlerin yanında yer almaya çalıştım ve yine yanınız da olacağımı sizler çok iyi biliyorsunuz.

Şimdi el ele vererek iktidarın gücüyle Taşova’nın kaybettiği yılları yeniden kazandırma vaktinin geldiğini hepimiz biliyoruz.

Başbakanımız R.Tayyip Erdoğan SEN TÜRKİYE’SİN Büyük Düşün sözünü Taşova halkı sandıkta kendi öz iradesi ile uyguladı, büyük düşündü ve kazandı.

Şimdi zor ve uzun bir yol bizleri bekliyor. Zorlukları yenmek Taşovalının elinde.

Taşova’ya verdiğimiz sözleri yerine getirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız olacak. Sözlerime son verirken Taşova’ya gönül vermiş bütün hemşerilerimi sevgi ve saygıyla selamlarım. Allah’a emanet olunuz.

ÖZGÜR ÖZDEMİR

Yorum Ekle