Suluova’da Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılacak.

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, Suluova’nın Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzuna kavuşacağını ve Suluova’da yüzme bilmeyen kimsenin kalmayacağını belirtti.

Suluova’a proje çalışması tamamlanan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun ihalesi Belediye Başkanı Fatih Üçok ile Gelişim ve Çaça İnşaat Şirketleri ortaklığı tarafından atılan imzalarla gerçekleşti.

Vaat ettiği projeleri birer birer hayat geçirdiklerini ifade eden Fatih Üçok, “İlçemizin yüzme havuzu ihtiyacını gidermek için yürütülen çalışmalarda son aşamaya gelindi. 4.541.112.00 TL’lik yatırım olan ve proje çalışmaları tamamlanan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun ihalesi gerçekleşti. 300 Gün içerisinde teslim edilecek olan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun içerisinde kapalı yüzme havuzu, açık otopark, izleyici alanları, duş odaları, soyunma odaları ve wc’ler yer alacak.” dedi.

“Bir projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Başkan Üçok, Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Yeni Mahalledeki eski Askerlik Şubesinin arkasında bulunan alanda kurulacağını, 3.784.17 metrekarelik inşaat alanına sahip projenin, Suluova’nın önemli bir eksiğini gidereceğini, ilçe halkı ile gençlerin daha güvenli ve temiz ortamlarda büyümesi ve de kendilerini geliştirebilmesi için ilçemizdeki oyun, spor ve sosyal alanların sayısını her geçen gün artırmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: suluovayenihabergazetesi/Murat Arslan

Yorum Ekle