SÜLEYMAN BURSALI SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ

Süleyman Bursalı Sağlık Meslek Lisesi Mezuniyet Töreni

Taşova Süleyman Bursalı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı sonunda son sınıflar için mezuniyet töreni düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürleri Ahmet Ergün, Hamit  Yıldırım, İlçe Tarım Müdürü Mustafa Okur, Taşova Devlet Hastanesi Müdürü İsa Akgün, öğrenci velileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Fatih Ocak “Hedeflerinizi iyi koyun. Rüzgar Doğudan’da Batıdan’da,Güneyden’de ,Küzeyden2de esebilir,unutmayın ki geminin rotasını yelken ve yelkeni ayarlayan belirler.Yelkenleri siz ayarlayacaksınız.Rüzgarın esir olmayacaksınız.İşin iyisini değil en iyisini yapacaksınız.Yani işinize ve iş yerinize değer kattıkça sizler de daha değerli olacaksınız.

Bundan sonraki yaşantınızda hepinize başarılar mutluluklar diliyorum”dedi.

Dönem birincisi Aysun Karakaya “Bugün burada ortak bir sevinci paylaşmak için toplandık.J-Kendimi hem gururlu hem de hüzünlü hissediyorum.Bugün dört yıl süren beraberliğimiz sona eriyor.Bu son bizim geleceğimize yeni bir başlangıç sağlayacak aynı zamanda aarkadaşlarımızdan ve öğretmenlerimizden ayıracak.Bizlerin yetişmesinde büyük rol oynayan öğretmenlerimize teşekkür ediyor ellerinden öpüyorum”dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer “Mezun olan çok kıymetli öğrencilerimiz çok önemli bir sektörün içinde yer alacaklar.İnsanoğlu var olduğu sürece bu sektör var olacak ve kendileri de önemli bir hizmet yapacaklardır.Biz okullarımızda sadece kültürel ve mesleki derslerimizi vermiyoruz aynı zamanda bu güzel vatanımıza insanımıza hizmet etmenin ne kadar önemli olduğunu da anlatmaya çalışıyoruz.Yıl boyunca emeği geçen okul idaresine öğretmen ve tüm personelimize teşekkür ediyor mezun olan öğrencilerimize bundan sonra ki yaşamlarında başlarılar diliyorum”dedi.

Dönem birincisi Aysun Karakaya ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer okul yaş kütüğüne plaka çakmaları, mezun olan öğrenciler tarafından yaş pasta kesilmesi, okul öğretmenlerinden Ayşenur Gürefe tarafından yemin ettirilmesinden sonra öğrenciler keplerini hava attılar.

Program müzik eşliğinde eğlenceyle sona erdi.

—–VİDEOSU——–

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

fotoğraflar

 

Gerçek pikselleriyle Albüm linki:

 https://www.flickr.com/photos/94117823@N05/sets/72157653994441319

—Fotoğrafları nasıl indirebilirim?—

Google Chrome internet tarayıcısında internete girersin, yukardaki albüm linkine tıklayıp Mezuniyet Fotoğraf Albümümüze girersin. İndirmek istediğin fotonun üzerine gelip tıkladığında fotoğraf açılınca sağ alt köşede “Aşağı Yön Okuna” tıkladığında fotoğrafın original hali ve diğer boyutları görülür. Hangi kalitede indirmek istersen ona tıklarsın ve indirirsin. Asli kalitesinde indirmek istersen Original e tıklaryıp indirirsin.

Videolarınız ise zamanla burdan playlist şeklinde yayınlanacaktır.

—Bundan sonraki yıllarınızda da başarılar dileriz gençler—

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberSEVELİM SEVİLELİM…
Sonraki haberİLÇEMİZDE KARNE TÖRENİ MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZDE AYRILIK HÜZNÜ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581