Amasya İtimat

SRC RENT A CAR OTOMOTİV SİGORTA HİZMETE GİRDİ…,

SRC RENT A CAR OTOMOTİV SİGORTA,
Kazan kazan politikası,
Aslen Şehzadeler şehri, Âşık ve Maşuk’un şehri, Elmanın Başkenti diye adlandırdığımız Amasya Taşova ilçemiz Aşağı Baraklı köyünden olan Sercan Adınısever 2016 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde oto kiralama ile faaliyetlerine başladığı SRC RENT A CAR OTOMOTİV SİGORTA unvanı ile hizmetlerine, Öğrenci ve Personel Taşımacılığı hizmetini de ekledi.

2021 yılı 1. Çeyreğinde Oto Alım Satım, 2. Çeyreğinde SİGORTACILIK üzerine faaliyet gösteren işletmesi yılın 3. çeyreğinde de Emlak Alım Satım Kiralama ve E Ticaret üzerine faaliyet gösteriyor. Adınısever yaptığı açıklamada;
”Oto Kiralama / Alım Satım
Kendi öz malımız olan araçlarımızı Günlük Haftalık Aylık ve Yıllık olmak üzere kiraya veriyoruz,
Hemşehrilerimizin araçlarını kiralayıp 3. Şahıslara kiraya verebiliyoruz. Bu da aile bütçelerine bir maaş daha ilave demektir.
Bizim müşteri portföyümüz çok geniş fakat bir o kadar da elit insanlar, telefonla her arayana araç kiraya vermiyoruz, tanıdık referanslı olmalı veya mali gücü yerinde kefil getirmelidir. Tüm araçlarımız kaskolu olup bakımları zamanında yapılmaktadır. Araçlarımız orta segment seviyededir.
Alım Satım
Son zamanlarda Araç alım satımında çok iddialı değiliz, maalesef son günlerde kurların oynaklığından almaya da satmaya da cesaret edemiyoruz, biraz daha stabil hareket etmeye çalışıyoruz.
Sigorta
Zorunlu Trafik, Kasko, Yangın, Deprem, Tamamlayıcı Sağlık, İşyeri Genel Sigorta, Dask gibi 29 şirketten tüm sigorta kollarında hizmet vermekteyiz,
Hemşehrilerimiz şuna dikkat etsinler, bazen kendileri internet üzerinden sigorta yaptırıyorlar, sonra başlarına bir sıkıntı geldiğine muhatap bulamıyorlar veya ilgili acenta bazı klozları vermiyor, muafiyet uyguluyor bu sebeple poliçe pirimi düşük oluyor. Maddi bir hasar meydana geldiğinde muafiyet uyguladığı için hasarın bir kısmını ve 3.şahsın değer kaybı bedelini ödemiyor, size rücu ediliyor aynı zamanda sonraki yıl poliçe bedeliniz yüksek oluyor, mağdur oluyorsunuz.
Emlak
Emlak konusunda Beylikdüzü ve çevresinde faaliyet yürütüyoruz. Kurlar ne kadar yüksek olursa olsun hemşehrilerimiz imkânı olan yatırımı yapsın, bugün uçuk fiyat dediğiniz bir yer belki haftaya iyi ki de almışım diyeceğiniz yatırım olabilir. En pahalı, en uzun vadeli yatırım bile 5. Yılda kendini amorti ediyor.
Bizler imkânımız doğrultusunda bizimle ticari faaliyette bulunsun bulunmasın, arayan her hemşehrimize yardımcı olmaya hazırız ve buna mecburuz.
Amasya’nın dışına çıkmış her bir birey Amasya kendisine yetmediği için veya Amasya ile yetinemediği için gurbete çıkmıştır.
Çünkü “ KOVANDAN ÇIKMAYAN ARI BAL YAPAMAZ “
“ Güvenilir bir hekiminiz, Güvenilir bir hukukçunuz, Güvenilir bir tamirciniz ve Güvenilir bir SİGORTACINIZ olmalı..”

Saygılarımla
SRC RENT A CAR OTOMOTİV EMLAK ve SİGORTA
Sercan Adınısever
0549 870 10 46”

Yorum Ekle