SPONSOR OLMAK İSTEYENE KOLAYLIK

Sitemizde daha önce bir kaç kez gündeme getirdiğimiz çiçek bamyası sayfamıza sponsor arayışımız bu zamana kadar neticelenmedi.

Bir yıllık sponsorluk ücreti olarak belirlediğimiz 1.000 TL’yi 800 TL’ye indirmiştik. Sadece tek bir firmanın yer alacağı https://tasova.gen.tr/cicek-bamyasi/ sayfamıza sponsor olmayı düşünenler oldu fakat yapılan görüşmelerden bir sonuç çıkmadı.

Son olarak bir yıllık sponsorluk ücretini 700 TL olarak tekrar güncelledik. İnterneti bir alışveriş merkezi olarak düşündüğünüzde bu sayfaya sponsor olarak çiçek bamya konusunda en iyi yeri alacak olan firma için çok kârlı bir yatırım olacağını düşünüyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu sayfa çiçek bamya ilgili aramaların bir çoğunda birinci sıralarda yer alıyor. Her ay yüzlerce kişi tarafından ürün almak ve araştırmak amacıyla ziyaret edilen bu sayfada hazır müşteriler bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız tanıtım çalışmalarıyla beraber ve buraya bir firmanın bilgilerinin eklenmesi ile sayfaya girişlerin artacağına eminiz ve sponsor olacak olan firmanın bundan çok memnun kalacağını düşünüyoruz.

Bilgi için: 0542 421 00 67

Yorum Ekle