ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANINI SEÇTİ

1965 yılında kurulan ilçemizin en eski sivil toplum kuruluşlarından Şoförler ve Otomobilciler Odası 4 Şubat 2018 Pazar günü olağan genel kurul toplantısını yaptı.

Saat 11.30’da Belediye Düğün salonunda başlayan 224 kayıtlı üyesi bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimlerine 3 aday katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığını; Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı İsa Köse, Divan Başkan vekilliğini Mümin Yurtlu, katip üyeliklerini ise Engin Bayraktar, Adnan Şahin, Nafi Er yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra açış konuşmasını AESOB Başkanı İsa Köse yaptı.Oda Genel Sekreteri Fatih Aydın’ın okuduğu gelir-gider bilanço hesaplarının ibrasından sonra başkan adayları: Fuat Canlı, Kadir Vural ve mevcut başkan İsmail Yüksel’in sırası ile konuşmalarından sonra seçimlere geçildi.

İsmail Yüksel 87, Kadir Vural 63, Fuat Canlı ise 58 oy aldı.

Seçimler sonucu en fazla oyu alan İsmail Yüksel Yeniden Oda Başkanlığına seçildi. İsmail Yüksel’in listesinde yer alan asıl üyeler: Mümin Yurtlu, Muhsin Bek, Sadi Gökrem, Arif Şahin, Selami Güven, Davut Ünsal. Denetim Kurulu asıl üyeliklerine ise Ahmet Aktaş, Nevzat Pulur, Nurettin Özer seçildiler.

Yorum Ekle