Amasya İtimat

SİNEMA, KÜTÜPHANE, SÜT TOPLAMA MERKEZİ OLAN KÖYÜMÜZDEN GEÇTİLER..

Yaklaşık yedi aydır hız kesmeden sosyal sorumluluk projesi olarak köy çocuklarımızla buluşup çeşitli hediyeler dağıtmaya devam eden İyilik Hareketi Platformu bu sefer Kırkharman köyümüzde iyiliği paylaştılar.

Köy halkından Kıbrıs Gazisi Kadir Akın; köyümüze gelen İyilik Hareketi Platformu ekibine ve destekçisi olan herkese köyümüz adına teşekkür ediyorum. Köyümüzde süt toplama merkezimiz var, kütüphane ve sinema var. Bu vesile ile köyümüzden uzak olan köylülerimize de selamlar gönderiyoruz; dedi.

Çocuklarla sohbet eden İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir ise gidilmeyen bir tek köyümüz kalsın istemiyoruz. Bu güzel köyümüze gelirken bize eşlik eden gönüllülerimizden Ömer Kavak büyüğümüze de ayrıca teşekkür ediyorum; dedi.

Almanya Solingen’de yaşayan Mercimek Köyünden hemşehrimiz Ömer Kavak ise; “İyilik Hareketini yerel ve ulusal basındaki haberlerden takip ediyoruz ve mutlu oluyoruz. Emeği geçen herkese bende teşekkür ediyorum.” dedi.

İstanbul Kırkharman Köyü Derneği’de sosyal medyadan iyilik hareketi ekibine bu ziyaret için teşekkür etti.

Bu güzel güne vesile olan Adana Demir Spor taraftarlar grubuna ve hemşerimiz tekstil sektöründeki Rafet Erdağ’a bizde teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekle