Sıfır Araç Kampanyaları

Farklı markaların düzenlediği Ocak ayı 2020 araç kampanyaları, durgunlaşan otomotiv sektörüne hareket katmaya başladı. Sektördeki rekabetçi çalışmalarında tetiklediği kampanyalar, 2020 yılının ilk ayından itibaren peş peşe gelmeye başladı.

Özellikle yeni vergi sistemi dikkate alındığında hemen araç almak isteyen tüketicileri çekmek isteyen firmalar, çeşitli kampanyalarla satışlarını artırarak devam ettirmeyi planlıyor. 2019 sezon sonu kampanyalarının ardından başlayan yeni yıl kampanyalarına henüz tüm markalar iştirak etmese de, Türkiye’de tutulan birçok otomobil markasının kampanya düzenlediğini söyleyebiliriz.

2020 Ocak Sıfır Araç Kampanyaları

Honda 2020 Kampanyaları

Yılın ilk ayına girmeden önce yapacağı kampanyaları duyuran Honda, cazip seçeneklerle farklı kampanyalar düzenleyerek fiyat bakımından müşterilerine özel seçenekler sunuyor.

Honda Civic Sedan ile kampanya düzenleyen firma, %0,49 faiz oranıyla 18 ay vade ve 60 bin TL peşinatla araç sahibi olunmasına fırsat tanıyor. Ayrıca Garanti Bankası ile 40 bin TL faizsiz 12 ay vadeli kredi desteği sunan Honda, Yeni Civic Sedan ve CR-V modellerini de kampanyaya dahil ediyor.

Renault 2020 Araç Kampanyaları

Türkiye’de en fazla satılan markalardan biri olan Renault modelleri de, 2020 yılında cazip fiyat avantajlarıyla düzenlenen kampanyalar sayesinde müşterilerini bekliyor.

İndirimli fiyatlarla neredeyse tüm Renault modelleri, kampanyaya dahil edilmiş durumda. Gerek binek ve gerekse ticari araçların önemli bir kısmında, doğrudan indirim sunan Renault, yine rekabetçi fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Yeni Toyota Corolla Kampanyaları

2020 Ocak ayında sıfır araç kampanyaları düzenleyen markalardan biri olan Toyota, özellikle yeni Corolla modellerinde cazip fırsatlar sunuyor. Bunun yanında C-HR ve C-HR Hybrid, Yaris, RAV4 Hybrid, Hilux ve Camry Hybrid gibi modelleri için de farklı kampanya seçenekleri düzenleyen Toyota, Türkiye’de yıllardır ortalama düzeyde tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Dacia Kampanyaları

Duster ECO-G, Dokker ve Sandero modellerinde 12 vade ve sıfır faiz imkanlarıyla 24 bin TL kredi sunan Dacia, Maxxi Koruma seçeneği satın alınan araçlar için bu imkânı sunuyor. Genel olarak standart fiyatlarında da indirime giden marka, kampanya avantajlarıyla araç sahibi olmak isteyen alıcılara hitap ediyor.

Hyundai Kampanyaları

2020 yılının ilk ayı itibariyle elini çabuk tutup kampanya düzenleyen markalardan biri olan Hyundai, farklı modelleri için önemli fırsatlar sunuyor.

Firma başta i20 olmak üzere, Elantra, Kona, Tuscon, H100 kamyonet modellerinde, avantajlı kampanyalar sunuyor.

Yorum Ekle