Amasya İtimat

SEPETLİ DERNEĞİ KONGRESİ YAPILDI

ABDURRAHMAN ÇINAR GÜVEN TAZELEDİ
İstanbul’da faaliyet gösteren Taşova Sepetli Köyü Derneği olağan genel kurul toplantısını Derneğin Kaynarca’da bulunan Hizmet merkezinde üyelerin yoğun katılım gösterdiği ortamda yapıldı .
Divan Başkanlığını TAŞDEF Genel Başkanı Ahmet Usta yaparken Divan kurulu üyeliklerini önceki dönem derneğin emekçi başkanlarından Abdullah Günel ve Ahmet Hemşin yaptı .
Kongreyi, Amasya Haber Editörü Salih Turgut, sosyal medya hesabından ve Amasya haber Facebook sayfasından  canlı olarak yayınladı. Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasının ardından gündem maddeleri icra edildi ve bitiminde aday olmak isteyenlerin listesini divan kuruluna teslimi duyurusu yapıldı. Başkaca aday olmadığı için divan başkanının açık oylamaya sunumu ile tüm hazırının kabulü ile Abdurrahman Çınar ve yönetim listesi kabul edildi .
Yeniden göreve seçilen Abdurrahman Çınar üyelerine hitaben yaptığı konuşmasında şunları söyledi:
“Değerli üyelerimiz önceki döneminizde pandemi ve ekonomik sebeplerle etkin olamadık ama köyümüz mezarlığı ve sosyal yardımlar konusunda güzel çalışmaları yaptık. İnşallah önümüzdeki dönem dernek yerımız ve gençlik kolları çalışmalarımız ile güzel işlere imza atacağız sizden ricam aidatlarımızı banka hesaplarımıza zamanında yatırmanız. Bugün de katılımınız güzeldi aidatlarını veren tüm değerli üyelerimize ayrıca teşekkür ederim“
AMASYA HABER / Salih Turgut
YÖNETİM VE DENETLEME KURULLARINA SEÇİLENLER

Yorum Ekle