SARI, ATSO’da PROJELERİNİ ANLATTI

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Amasya Belediye Başkan adayı olarak  üç ayı aşkın süredir  hız kesmeden çalışmalarını sürdüren  Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi, hemşehrimiz İş adamı Mehmet Sarı, Milliyetçi Hareket Partisi  Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO üyeleriyle buluşarak projelerini ve turizm alanında yapacakları hizmetleri anlattı.

Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, 11 Mart 2019 Pazartesi günü Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ikincisi düzenlenen Belediye Başkan Adaylarının tanıtım  toplantısına katıldı.

Toplantıya MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir, MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak ve yönetim kurulu üyeleri ile ATSO üyeleri katıldı. Toplantıda selamlama konuşması yapan ATSO Başkanı Murat Kırlangıç, MHP’li Sarı’ya davetlerine iştirak etmesi nedeniyle teşekkür ederken, Başkan adayı Mehmet Sarı, üyelerle kendisini bir araya getiren Kırlangıç ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Toplantı soru-cevap bölümü ile sona erdi.

Yorum Ekle