SANAYİ ESNAFINDAN ÖZTÜRK ‘E TAM DESTEK

AK Parti  Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk , Ak Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı,Meclis üyesi adayları, Teşkilat mensupları  Sanayi esnafını ziyaret etti.

01 Mart 2104 Cumartesi günü , Taşova Sanayi Sitesi  esnafını  ziyaret ederek ,esnafın sorunlarını dinledi.Sanayi esnafı Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk’ün  yaptığı ziyaretten çok memnun  olduklarını  dile getirdi. Sanayi esnafı, sorunlarının  altyapı,su, atık su ve temizlik olmak üzere ortak olduğunu  söyledi. Sizde bu sorunları çözmek için geliyorsunuz. Bizim derdimizi sorunlarımızı dinlediğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz Bundan sonra ki süreçte başarılar diliyoruz dediler. Belediye Başkan dayı Bayram Öztürk yaptığı konuşmada ,” Sanayimiz ilçemiz  kalkınması için çok önemli bir faktör, bunun bilincindeyiz. Sanayi esnafımız için bir takım projelerimiz var bunları  AK Parti iktidarının Belediye başkanlığı  ile hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz vakit aşılmayacak hiç sorun yoktur, sizler bugün bizim yanımızdasınız sadece seçim sürecinde değil her zaman halkımızda iç içe olarak çalışacağız” dedi.

Sanayi sitesinin  hemen yanından geçen D 100 kara yolunun sanayi esnafı  için önemine değinen  Öztürk; “Sanayi sitemizin hemen yanından kara yolu geçiyor .Yoldan geçen tüm sürücülerin sanayimizi fark etmeleri gerekiyor. Bu konuda çalışmalarımız olacak.Özellikle istihdam alanında büyük bir yükü taşıyan sanayimizin güçlenmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız.”dedi.

Sanayi esnafını tek tek dolaşan Belediye Başkan adayı  Öztürk , “Bu sıcak ve samimi karşılamanız için sizlere teşekkür ediyorum. Sizler bizim baş tacımızsınız sizlerin desteği ile hem sanayimizi hem de Taşova’mızı daha güzel yerlere getireceğiz. Hiçbir esnafımızı hiçbir insanımızı mağdur etmeden bugün olduğu gibi yarında sizleri dinleyip sorunları gidereceğiz. Siz halkımıza hizmet etmek Hakka hizmet etmek demektir, çıktığımız bu yolun vebalinin ne kadar büyük olduğunu biliyoruz onun bilincinde olduğumuz için en iyi şekilde çalışacağız. “dedi.

AK Parti Belediye  Başkan adayı Bayram Öztürk sanayi esnafıyla  birlikte resim çekilirken sanayi esnafından da tam destek aldı.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.