Amasya İtimat

  Samsung A30 Fiyatları

  Elektronik cihaz çeşitleri ile kullanıcılarına hizmet veren Samsung markasının ürün yelpazesi içerisinde yer alan akıllı cep telefonu modelleri özellikleri ve yapıları açısından alternatif olarak üretilmiştir. Samsung akıllı cep telefonları teknik özellikleri açısından farklı kitlelere uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak teknik ve tasarımsal olarak geliştirilmiş Samsung A30 akıllı cep telefonu modeli 6.4 inç ekran boyutlarında üretilmiştir. Samsung A30 fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Süper amoled ekran teknolojisi kullanılarak imal edilmiş Samsung A30 1080×2340 piksel çözünürlüğe sahiptir. FHD+ ekran çözünürlük standardı ve 60 Hz ekran yenileme hızı ile ekran üzerinde görüntülenmek istenilen grafiklerin akış hızı oldukça fazla olup donma ve sapma gibi problemlerin yaşanmasını engeller.

  Samsung A30 Fiyatlarını En Uygun Fiyatlar İçin Cimri.com’da Karşılaştır

  Samsung A30 akıllı cep telefonu 4000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Samsung A30 modelleri  batarya kapasitesinin özelliği açısından gün içerisinde oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. 23 saate kadar konuşma olanağının bulunması ve 15W hızlı şarj özelliği sayesinde kısa süre içerisinde telefonun şarjının doldurulması sağlanmış olunur. 1080p görüntü kalite çözünürlüğü bulunan Samsung A30 akıllı cep telefonunda 16 MP arka ana kamera ve 5 MP ikinci arka kamera kullanılmıştır. 16 MP çözünürlüğe sahip ön kamera ile kaliteli fotoğraflar çekebilir ve görüntülü görüşmelerin daha net olmasını sağlar. Samsung A30 en ucuz Cimri.com’da karşılaştırma özelliği sayesinde satışı yapılan web sayfalarını fiyat oranları ile analiz edebilirsiniz.

  Samsung A30  Nereden Alınır?

  Depolama alan kapasitesi olarak 32 GB ve 64 GB seçeneği mevcuttur. Telefonun yüksek performansta olmasını sağlamak amacıyla teknik özellikleri arasında 3 GB ram bellek seçeneği bulunduğu gibi isteğe bağlı olarak 4GB seçeneği mevcuttur. Ram bellek ve depolama alan kapasite oranlarının farklı olmasından kaynaklı olarak Samsung A30 fiyatları birbirinden farklıdır. 8 çekirdekli olarak tasarlanmış işlemci çekirdeği telefonun yüksek performans göstermesini sağladığı gibi telefonda Samsung Exynos 7 series 7904 yonga seti sayesinde veri akışı entegreli olarak gerçekleştirilir. Dijital platformlar üzerinde bulunan satış noktalarından Samsung A30 cep telefonunu satın almak için Cimri.com u ziyaret ederek tüm satış sitelerini tek bir ekran üzerinde inceleyebilirsiniz.

  Yorum Ekle