PTT’nin 175.Yılı Taşova’da Kutlandı  

 

PTT Taşova Müdürü Lütfiye Gök PTT’nin 175.yılını kutladıklarını söyledi

 

PTT’nin en son teknoloji ile hizmet verdiğini söyleyen Gök “PTT 23 Ekim 1840 tarihinde kurulmuş ve o günden bugüne kesintisiz hizmet üretmektedir. Ülke genelinde 4 binin üzerindeki işletmelerimizde vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Müdürlüğümüz 175 yıldır hizmet veren ve köklü bir kuruluş olan Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın Taşova’da halkımıza kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için, deneyimli ve güler yüzlü personelleriyle çalışmaktadır.

 

PTT’nin kuruluşunun 175. Yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlamış bulunmaktayız. PTT bu güne kadar vatandaşın hayatını kolaylaştırmak için sunduğu hizmetlerin bir sonucu olarak her zaman için vatandaşın bulunduğu yerde PTT olmuştur. Yaklaşık 4 bine yakın iş yeri sayımızla Türkiye’nin en ücra köşesine hizmet götüren kuruluşların içinde ender görülen bir kuruluşuz.

 

Bu nedenle bu kuruluşta çalıştığımızdan dolayı kendimizi şanslı ve mutlu hissediyoruz. 175. yılda da çalışanlarımızın katkıları çok önemlidir bizim için. Bu çalışanlarımızla biz bu güne geldik. Aynı zamanda ebediyete intikal etmiş çalışanlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Kendilerine de bu yönde sergilemiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Nice 175. yıla mutluluklar diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.