PTT’NİN 174. KURULUŞ YILI

PTT’nin 174.Kuruluş Yılı 

 

PTT Taşova Müdürü Lütfiye Gök, iki asra yakın geçmişi ile 174. Kuruluş yılının verdiği şevkle, bugünlere kadar Türkiye’nin her karışına hizmet götürmenin heyecan ve onurunu taşıdıklarını söyledi.

 Gök, PTT’nin 174. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, eski ve köklü bir kuruluş olan PTT’nin sürekli kendisini geliştirdiğini ifade etti.

 

Posta, banka ve kurye – kargo lojistik hizmetlerini bünyesinde toplayan PTT’nin 2004 yılında PTT Bank olarak bankacılık hizmetlerine de başladığını vurgulayan Gök, şunları kaydetti:

“Posta, PTT Bank ve Lojistik alanlarında tecrübesi,teknolojisi, Türkiye çapında yaygınlaşmış hizmet ağı ile Ekonomik, hızlı, güvenli ve Kaliteli hizmet sunmak. Hizmette kaliteyi bir değer kabul ederek hizmetlerimizin gelişim ve sürekliliğini, Müşteri ihtiyaç ve beklentileri ile çalışanlarımızın iş tatmini ve yetkinliğini en üst seviyede sağlamak, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirilerek Kuruluşumuzu geleceğe taşımaktır. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi; müşterilerinin talep, şikayet ve önerilerini hızlı, adil, objektif ve gizlilik ilkeleriyle değerlendirir. Tüm başvuruları, kişisel bilgileri koruyarak kalıcı çözüme kavuşturur ve gerekli bilgilendirmeyi yapmak. Taleplerin karşılanması ve şikayetlerin tekrar oluşmaması için sürekli iyileştirmelerin yapıldığı müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemektir dedi.

4221847

5913875

2262352   7875266 8347182

Yorum Ekle