Amasya İtimat

  Power Yapı firması hakkında

  Power Yapı, 2010 yılında kurulmuş otomatik kapı ve geçiş kontrol sistemlerinde montaj ve yetkili servis hizmeti sunan firmadır. Otomatik kapı motorları konutların veya tüm iş yerlerinin güvenliği sağlamak, zamandan tasarruf sağlamak veya araç geçiş kontrolü sağlamak için tercih edilebilir.

  Seksiyonel kapı, endüstriyel ve konut tipi olarak kullanılan dünyada en çok tercih edilen otomatik kapı çeşididir. Uzun ömürlü olması sık kullanıma uygun olması ve servis bakım maliyetleri uygun olması sebebi ile tercih edilir.

  Fotoselli kapı, fotoselli kapılar büyük çaplı işletmelerden küçük esnaf işletmelerine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Güvenlik donanımları üst seviyede olan fotoselli kapılar ( radarlı kapı ) ısı kontrolünün sağlanması, şık görünüme sahip olması gibi ve bir çok teknik sebeple tercih edilmektedir.

  Kollu bariyer, bu sistemler otopark girişlerinde site gibi toplu konut bölgelerinde sıklıkla kullanılır. Avantajı giriş çıkış yapan araçların kontrolü ve izinsiz araç girişini kontrol etmektedir. Kollu bariyer sistemlerine bilgisayar ve yazılım entegresi ile plaka tanıma kontrolü verilebilir.

  Yorum Ekle