Amasya İtimat

 ODA  BAŞKAN ADAYI MÜLAYİM SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR..

Haber. Ali Osman Kaymak
Taşova İlçemiz Cumhuriyet mahallesi Atatürk bulvarı no 63/B adresinde Kapı Dünyası adlı firmada hizmet vermekte olan esnaf Ali Mülayim Esnaf  odası seçimleri öncesi esnaflara ziyaret yaparak projelerini anlatmaya devam ediyor.. .
”Benim Esnaf Odası Başkan Adayım Ali Mülayim” sloganıyla yola çıkan Mülayim, Sağ duyulu bir şekilde seçime gidileceğini ve artık bir yeniliğe ihtiyaç olduğunu, genç esnaftan en tecrübelisine varana kadar herkesin esnafa yönelik düşüncesini ve görüşünü önemsediğini belirtti.
Laf değil icraat diyerek sadece seçim önü günlerde değil, seçimden sonra da daima esnafın yanında olacağını, birlik dayanışma ruhunu yeniden canlandıracağını vurguladı.
Odayı esnafın çözüm ortağı haline getirmeyi, periyotlar halinde her esnafı kendi meslek gruplarında toplantılar düzenleyerek ve o esnaf grubuna ne yapılabilir, nasıl daha başarılı bir şekilde çalısabileceğine dair çalışmalar yapacağının bilgisini verdi.
Özellikle kooperatifleşmenin vurgusunu yapan Mülayim, Esnaf Odası Başkanlığı öncülüğünde kooperatifler kurmayı projelerinin arasında olduğunu belirtti.
Makam mevkiyi, kişilerin şahsi çıkarları için değil, tüm Taşova esnafının yararına, çıkarına çalışabilecek konuma getireceğini belirtti.
Mülayim, seçimlerin tüm Taşova için hayırlara vesile olmasını temenni ederken, diğer aday arkadaşlarına başarılar dilediğini ve esnaflarımızdan destek beklediğini söyledi.

Yorum Ekle