O HEP REVAÇTA…

Ramazan ayının vazgeçilmezlerinden olan ramazan pidesine  ilçemizde vatandaşlar tarafından büyük rağbet görürken, fırıncıların da yüzünü güldürdü.

 

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da vatandaşların pideye yoğun ilgi gösterdiğini ve bu durumdan memnun olduklarını söyleyen fırıncı Sebahattin Şehri

“Ramazan ayının gelmesiyle birlikte susamlı, yumurtalı ve sade olarak Ramazan pidesi çıkarmaya başladık. Ramazan pidesine halkımız büyük rağbet gösteriyor.

Vatandaşlar daha çok iftara yakın bir zamanda gelerek sıcak pide almaktadır.

Fırın ocağının sıcaklığı oldukça fazla. Biz de bu sıcaklıkta vatandaşımıza pide yetiştirme telaşındayız. En çok aldığımız sipariş Ramazan pidesi oluyor. Burada altı personel çalışmamıza rağmen siparişleri yetiştirmekte zorluk çekiyoruz.

Oruç tuttuğumuz için sıcak fırın karşısında zorlanıyoruz. Günde ayrıca bin 500’e yakın ekmek çıkarıyoruz.

İşlerimizden gayet memnunuz. Ramazan bereketiyle geldi. Halkımız tarafından sevilip tercih edildiğimiz için biz de onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Askıda ekmeğiniz olsun kampanyasıyla ihtiyacı olan yoksul ailelere ekmek verebiliyoruz. İhtiyacı olan yoksul aileler ekmeğini buradan rahatça alabiliyor” dedi

Yorum Ekle