Nimetullah Hoca Yad Edildi

İlçemizde güzel çalışmalara imza atan Taşova Gençlik Merkezi dün (26.08.2021), Taşova’mızın kıymetlisi, Japonya’daki faaliyetleriyle “Japonya Mücahidi” olarak anılan Nimetullah Halil İbrahim Yurt hocamızı yad etti.

“Bir emirle başlamıştı , bir emirle bitti. Beyaz güvercin Rabbine uruc etti.”

Taşova Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Sercan Şenel,

“180 Derece Bağımlılık Mücadele Derneği Başkanı ve aynı zamanda Nimetullah hocamızın tedrisatından geçmiş, dostu, yoldaşı, Eğitimci-Yazar Uğur ELAMAN abimizin ve gençlerimizin zoom programı üzerinden bir araya gelmesiyle ömrünü dünyanın farklı coğrafyalarında İslam’ı anlatmakla geçiren ve binlerce kişinin Müslüman olmasına vesile olan, Japonya’daki faaliyetleriyle “Japonya Mücahidi” olarak anılan Nimetullah Halil İbrahim Yurt hocamızı dünyadaki tüm insanlara İslam davetini götürme mücadeleleriyle dinleyerek yad ettik.” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberRabia’nın Mesajına Duyarsız Kalmadılar..
Sonraki haberİBRAHİM ÖZKÖK VEFAT ETTİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581