Ne Mazi Ne Ati’nin Konuğu Terzi Hüseyin Üstüntaş

Ne Mazi Ne Ati’nin Konuğu Terzi Hüseyin Üstüntaş

Taşova Gençlik Merkezimizin gönüllere taht kuran, yayınlanmasını dört gözle beklediğimiz projelerinden biri olan adeta Taşovamızın geçmişten geleceğe köprüsü görevini üstlenen “Ne Mazi Ne Ati” Projesinin bu haftaki konuğu, Terzi Hüseyin Üstüntaş.

1939 yılında doğdum, Yerkozlu köyündenim. O zaman Taşova ilçe olmadığı için nüfusta Erbaa doğumluyum. Depremde üçüncü katta kalmışım köyde, ufakken almışlar beni, doğum bilgilerim bu, diye sohbetine kendini tanıtarak başlayan Hüseyin amcamızın diğer bilgilerini ve hayat hikayesini, yaşadığı sürecindeki anılarını, gelin kendinden dinyelim.

Hüseyin amcamıza sağlıklı, uzun ömürler dileriz.

Terzi Hüseyin Amca’nın Sohbeti:

.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberGEYDOĞAN MUHTARININ ACI GÜNÜ
Sonraki haber21. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GÖNÜL SARAY ALPHAN VEFAT ETTİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581