MUSTAFA SAATÇİ İLÇEMİZDE TOPLANTI YAPTI

Aralık ayında yapılması planlanan Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimleri için adaylar seçim çalışmalarına devam ederken yaklaşık dört yıldır Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı görevlerini sürdüren Mustafa Saatçi, 15 Ekim 2020 Perşembe günü Belediye düğün salonunda köy, mahalle muhtarları ve delegelerle buluşup bugüne kadar yapılan hizmetleri, kar zarar bilançosunu ve hedeflerini anlattı.

Mustafa Saatçi, ”Buralar halka hizmet yerleri, köylünün, üreticinin emeğinin karşılığını alacağı yerler. Biz bu emanete sahip çıktık ve başarıyla bu bayrağı taşımaya devam ediyoruz. Bugün bu yemeğe katılan muhtarlarımıza ve siyasi partilerimizin teşkilatlarına ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Saatçi’nin vermiş olduğu yemekli toplantıya; Amasya İl Genel Meclis üyesi Mesut Ünal, İl Genel Meclisi üyeleri: Deniz Sümer ve Ahmet Öz, Taşova Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Taşova Eski Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Taş,kapatılan belediye başkanları, Taşova Merkez ve köy muhtarları ve üreticiler katıldılar.

Yorum Ekle