MUHTARLARA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ VERİLDİ

İlçemizde Muhtarlara Bilgilendirme Semineri Verildi

Taşova’da mahalle ve köy muhtarlarına bilgilendirme semineri düzenlendi.

Müftülük konferans salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Engin Uysal “Bugün hem eski hem de yeni muhtarlarımızı kamu kuruluşlarının yetkilileri olarak  faydalı bilgiler vereceğiz.

Devlet bir muhtardan ne bekler bunu iyi bilmemiz gerekir. Öncelikle muhtar kendi köyünde huzuru sağlayacak. Artık seçimler bitti orası geride kaldı. Muhtarlarımız köyün büyüğü devletin oradaki temsilcisidir. Muhtarlar problem oluşturmak için değil problem çözmek için seçilmişlerdir.

Yapacağımız tüm hizmetleri bilerek, öğrenerek, danışarak yapacağız. Hukukun üstünlüğü, demokrasinin öncülüğünde, kurallar içerisinde görev yapacağız.” dedi.

Toplantının son bölümünde her kurum müdürü kendi konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu ve muhtarların sorularına cevap verdi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberASKERLİK ŞUBE BAŞKANI BİLGİN GOKHAN’A VEDA
Sonraki haberSADETTİN ÇETİN HAYATINI KAYBETTİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581