Müftü Yılmaz ve Vaizler Yeşersin ile Durupınar İçin Veda Yemeği Düzenlendi

 

Taşova Müftüsü Harun Yılmaz’ın Aydın-Nazilli’ye, Vaizler Mehmet Yeşersin ve Turan Ali Durupınar’ın Erbaa’ya atanmaları dolayısı ile veda yemeği düzenlendi.

Özel bir restoranda düzenlenen veda yemeğinde konuşan Kaymakam Talha Altuntaş;

“Müftümüz ve vaizlerimizle güzel verimli bir ay geçirdik.Kendilerine yeni görevleri ve hayatlarında başarılar diliyorum.Taşova halkının kendilerine hizmet edenlere vefa duygularıdır.Burada yaklaşık altı yıl görev yapmışlardır burası onlarında yuvasıdır.Hem bizim hem de Taşova halkının her zaman gönlündedir.Yaptıkları hizmetlerden dolayı Taşova halkı adına teşekkür ediyorum”dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan ise Müftü Harun Yılmaz, Vaizler Mehmet Yeşersin ve Turan Ali Durupınar’a Taşova’ya yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür edip yeni görev yerlerinde ve bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

Müftü Harun Yılmaz ise “Taşova’da yaklaşık altı yıl görev yapma imkanı bulduk.Bu süre içerisinde birçok güzel ve yeni çalışmalar yaptık.Hem benim hem de vaiz arkadaşlarımızın görev yerleri değişti bundan sonra ülkemizin bir başka yerinde hizmet etmeye çalışacağız.Görev süremizde bizlere ilgisini esirgemeyen Taşova halkına çok teşekkür ediyorum diyerek hakkınızı helal edin”dedi.

Programın son bölümünde Kaymakam Altuntaş Müftü Yılmaz’a ve vaizler Yeşersin ve Durupınar’a  birer teşekkür belgesi verdi. Belediye Başkan Yardımcısı Aydoğan, Din Görevlileri adına  Hüseyin Aytaş ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin hediye ve  plaket vermesi ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

Yorum Ekle