Amasya İtimat

“Kime bir dokunduysak bin ah işittik….”

Türkiye Büyük Millet Meclisi 28. dönemi için 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi Amasya milletvekilliğine aday olan ilçemiz Güngörmüş köyünden İş adamı Arif Yılmaz seçim çalışmalarını sürdürüyor.

 

Yılmaz; Çaydibi, Boraboy, Güngörmüş, Alpaslan,  Destek, Sepetli köylerinde iftar açıp bazı köylerde  kahveleri dolaşarak vatandaşla çay sohbeti yaptı.

 

Milletvekili adayı Yılmaz konuşmalarında özetle; “Halkımız kararını çoktan vermiş bile. Ziyaret ettiğimiz, elini sıktığımız, hatırını sorduğumuz her yurttaşımız ekonomik sıkıntılardan, işsizlikten ve adaletsizlikten yakınıyor. Bunların çözümünün de 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı seçilmesinden, TBMM’de ise güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi’nden geçtiğini biliyorlar. Esnafımızdan, çiftçisine, emeklisine, öğrencisinden, ev hanımına kime bir dokunduysak bin ah işittik. Tüm sorunların çözümü için Cumhuriyet Halk Partisi’nin çözüm yollarını kendilerine anlatıyoruz. Gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnunuz” şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle