Amasya İtimat

MHP’den İSTİŞARE MEYDANI

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aslan Berber  başkanlığında  yapılan istişare toplantısına;  MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı , İl Başkanı Kadir Kutay Samsun, ilçe yönetimi  ve partililer katıldı. Saat 19.00’da ilçe teşkilatında başlayan toplantı,  geç saatlere kadar sürdü.

İlçe merkezi ve köylerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Aslan Berber, üç adet seçim bürolarının olduğunu dile getirerek; “Bayanlar için açtığımız seçim büromuz ile  Amasya’da  her alanda güzel bir ortam  yakaladık. Bu rüzgarın  devam etmesi gerekiyor. 7 Haziran’a giden süreçte seçim çalışmalarımızı gözden geçirerek, hep birlikte istişare edelim, planlayalım istedik. Amacımız teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, adaylarımızla, mahalle ve sandık temsilcilerimiz ve davamızın gönüllüleri ile hep birlikte süreci yürütmek ve başarıya ulaşacağız. Biz, bunu başaracağımıza inanıyoruz. İyi bir ekip oluşturduk.” dedi.

İl Başkanı Kadir Kutay Samsun; “Amasya merkez ve ilçelerinde  çalışmalarımız aralıksız olarak ekipler halinde devam ediyor. Adayımızın Taşova’lı olması nedeniyle, Taşova’ya  ayrı bir önem vermekteyiz. İl teşkilatı  olarak  seçim çalışmalarına yapabileceğimiz katkıları görüşelim, istişare edelim” dedi.

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı; “Amasya  genelinde yaptığımız seçim çalışmalarında  şahsıma ve partimize  yoğun bir ilgi var.  Süre kısaldı. İl başkanlığı ve ilçe teşkilatları ile gezi programlarımız yapıldı. Burada  yapılacak gezi programına katılacağım günler belirlenmiştir. Bu süre içinde  farklı çalışmalar neler olabilir bunları tespit edip, düzgün bir  planlama yapmamız gerekiyor. Bu seçimde iyi niyet ve fedakarlıkla zafere ulaşacağız” dedi.

İstişare toplantısına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle toplantı  eski buğday pazarı meydanındaki seçim bürosu önünde geç saatlere  kadar devam etti.

spor salonu 004 spor salonu 006 spor salonu 007 spor salonu 009 spor salonu 010 spor salonu 012 spor salonu 013 spor salonu 018 spor salonu 024 spor salonu 025 spor salonu 026 spor salonu 027 spor salonu 028 spor salonu 030 spor salonu 033 spor salonu 037 spor salonu 040 spor salonu 045

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.