MHP İLÇE BAŞKANLIĞI İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

1 Kasım’da erken seçim kararı alınması ile Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı Aslan Berber, Gönüllerin vekili Mehmet Sarı’nın katılımı ile parti binasında istişare toplantısı gerçekleştirdi.
1 Eylül 2015 Salı günü akşamı parti binasında saat 20.00 de gerçekleştirilen istişare toplantısına 7 Haziran seçimlerinde Gönüllerin vekili unvanını alan Mehmet Sarı’da katıldı. Açılış konuşmasını yapan Aslan Berber 7 Haziran seçimlerini kısaca değerlendirerek, “ Bu seçimde ciddi manada bir çalışma yaptık tüm arkadaşlarıma ve seçmenlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum .Hepinizden Allah razı olsun .Arkadaşlar yüzde 32 ‘lik oy ile MHP ‘si ilçede birinci parti çıktı, ancak yetmedi . Tekrar önümüze bir eken seçim geldi. Biz neden umduğumuz oyu alamadık .Bunları konuşmak ve 1 Kasım erken seçiminde yeni yol haritasını belirlemek için bu toplantıyı yaptık. Herkes açık yüreklilikle konuşsun, ne yapılması gerekiyorsa bu istişare toplantısında görüşelim diye bu toplantıyı yaptık. Dlek ve temennileriniz bekliyorum .“dedi.
İstişare toplantısına katılan partililer şeffaf bir şekilde 7 haziran seçimlerini masaya yatırdı. Eksikler ve hatalar görüşüldü yeni stratejiler belirlendi. Yola haritası çizildi. Seçim Koordinasyon Masasına tam yetki verildi.
Toplantı da Gönüllerin vekili Mehmet Sarı, genel bir değerlendirme yaptı. MHP olarak Amasya ve ilçemizde başarılı bir 7 Haziran genel seçimi yapıldığını dile getirdi. Seçimde Taşova seçmeninin gösterdiği teveccühü vurgulayarak ; ” Taşovalı görevini yapmıştır. Şahsıma ve partime gösterdikleri teveccühe teşekkür ediyorum .7 Haziran seçimleri  sonrası MHP Genel Merkezinde sen bizin vekilimizsin diyen Genel başkanımızın selamını getirdim.Arkadaşlarım Taşova’da yüzde 32 ‘lik bir oy oranı ile birinci parti olarak çıkaran Taşova seçmenine şükranlarımı sunuyorum. 1 Kasım seçimlerinde daha bir şevkle ,daha bir azimle , belirleyeceğimiz yeni stratejilerle ve sizlerin desteği ile bu seçimden zaferle çıkacağız Allah yar ve yardımcımız olsun”dedi.
Toplantı karşılıklı sohbetlerle devam etti.

 

 

Yorum Ekle