Amasya İtimat

MHP  BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ TAŞOVA’DA SEÇİM STARTINI VERDİ

“Bizim Memed”

1 Kasım 2015 günü yapılacak 26. dönem  milletvekilliği seçimlerinde  TBMM’ne  vekil göndermeye hazırlanan   Milliyetçi Hareket Partisi  Amasya  milletvekili adayları bayramın ikinci günü bayramlaşma töreninde seçim startını verdi.

25 Eylül 2015  Cuma günü  MHP  Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı , Gülseren Ertopçu, Hüseyin Saka , Amasya İl Başkanı Kadir Kutay Samsun ve beraberindeki heyet , Taşova ilçe  teşkilat binasında  saat 18.00‘de  düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Bayramlaşma töreninden sonra  MHP İlçe Başkanı Aslan  Berber açılış konuşmasında birlik ve beraberlik çağrısı yaparak ; “Bu bize sunulan ikinci  bir fırsattır. Bu süre içerisinde daha özveri ile çalışacağız , 1 Kasım  gününe kadar uyumak yok, gecemizi gündüzümüze katıp  7 Haziran seçimlerinde kaldığımız  yerden devam edeceğiz “ dedi.

Milletvekili adaytlarının tanıtımını  İl Başkanı Kadir Kutay  Samsun yaptı . Adaylar kendilerini  tanıtırken  MHP  milletvekili olarak   birlik ve beraberlik içerisinde   Amasya’dan zaferle çıkacağız vurgusunu yaptılar. Misafir olarak ilçemizde bulunan Esençay köyünün eniştesi MHP İstanbul 1. bölge 7. sıra adayı Umur Arıkan , Milliyetçi  Hareket Partisinin Amasya’da kazanacağı zafere Taşova seçmeninin   öncülük edeceğini vurguladı.

MHP Amasya  1. sıra  milletvekili adayı Mehmet Sarı, 7 Haziran seçimleri ve sonrasını  değerlendirdi  Sarı ;” 7 Haziran’da virgül koyduk , 1 Kasım erken seçiminde inşallah noktayı koyacağız. Gaspedilen milletveli hakkımızı geri alacağız. Bugünden itibaren seçim çalışmalarına başlıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. 7  Haziran’da sizlerin gösterdiği gayret  ve çabaları  biliyorum. Bu seçimde sizlerden biraz daha  özveride bulunmanızı istiyoruz. 1 Kasım seçimlerinde hareket noktamız Taşova seçmeni olacaktır. Sizlerin öncülüğünde ve sizlerin azim ve gayretleri ile  Amasya’dan zaferle çıkacağız.” dedi.

 

 

Haydi yolun açık olsun “Bizim Memed”

 

TAŞOVADA BAYRAM (71) TAŞOVADA BAYRAM (72) TAŞOVADA BAYRAM (73) TAŞOVADA BAYRAM (74) TAŞOVADA BAYRAM (76) TAŞOVADA BAYRAM (80) TAŞOVADA BAYRAM (81) TAŞOVADA BAYRAM (48) TAŞOVADA BAYRAM (51) TAŞOVADA BAYRAM (52) TAŞOVADA BAYRAM (54) TAŞOVADA BAYRAM (55) TAŞOVADA BAYRAM (56) TAŞOVADA BAYRAM (57) TAŞOVADA BAYRAM (58) TAŞOVADA BAYRAM (59) TAŞOVADA BAYRAM (60) TAŞOVADA BAYRAM (61) TAŞOVADA BAYRAM (63) TAŞOVADA BAYRAM (68) TAŞOVADA BAYRAM (70)

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.