Amasya İtimat

MHP AMASYA MİLLETVEKİLİ BİRİNCİ SIRA ADAYI Dr. KADİR EKERCAN TAŞOVADA.

 

    29 Mayıs 2011 Pazar günü  Amasya Milletvekili Adayı  Göz Dr. Kadir Ekercan  sabah kahvaltısını ilçemizde  partililerle yaptı..

     Taşova Meydanı’nda (eski buğday pazarı)  İlçe teşkilatının düzenlediği sabah kahvaltısında ,MHP  Amasya Milletvekili Birinci sıra adayı Kadir Ekercan  partililerle  kahvaltıda  bir araya geldi.Kahvaltıda yapılacak seçim çalışmaları hakkında bilgi alan  Ekercan, ilçe teşkilatı ve partililerle esnaf ziyaretlerini tamamladı.

    12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekilliği genel seçim çalışmalarını  Boraboy Beldesi mesire yeri olan Boraboy Gölü’nde sürdürdü.Buraya  pikniğe gelen aileleri tek tek ziyaret eden Dr. Kadir  Ekercan  sevgi  gösterileri ile karşılandı . Mesleği gereği  her ortamda kendisini tanıyanların  bulunması geziye daha da anlam kazandırdı.

    Ekercan , Pikniğe aileleri gelen  bir grup Üniversite öğrencisi  ile yaptığı  konuşmada dışarıdan getirtilecek İngilizce Öğretmen  konusuna değindi.”Mevcut iktidar dışarıdan 40 bin ithal İngilizce öğretmeni getirtiyor.Bunlar  ülkemize misyonerlik faaliyetleri için geliyor. Bunu hoş görmek mümkün değil ,benim pırıl pırıl İngilizce öğretmenlerimin ne eksiği var.Buna dur demek için sizlerin desteğinizi istiyorum.” dedi. Mercimek köyü , Çaydibi Mahallesi ve Orman Köylüleri Derneğini de ziyaret eden Dr.Kadir Ekercan ilçemizden uğurlandı.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.