MERHUM ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN İMAM HATİP LİSESİNDEN MEVLİT

İlçemizde Vefat Eden Öğretmenler İçin Mevlit Okutuldu

İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle hayatını kaybetmiş öğretmenler için İlçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından mevlit okundu.

Çarşı Camisi’nde öğretmenler günü nedeniyle hayatını kaybetmiş öğretmenlerin anısına Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek dersleri Öğretmeni Ahmet Çoban rehberliğinde öğrenciler tarafından mevlit okundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer “24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vefat eden tüm öğretmenlerimiz için Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından merkez çarşı camiinde mevlit okutuldu. Ebediyete intikal etmiş ve görevi başında şehit olmuş tüm öğretmenlerimizi saygıyla anıyoruz, ruhları şad olsun” dedi.

 

 >>>album>>>

>>>haber_fotograf_arsivi<<<

 

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKİRALIK İŞ YERİ
Sonraki haberYENİ BİR YÜZ, YENİ BİR ANLAYIŞLA YENİDEN..
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581