MEHMET SARI’YA SEVGİ SELİ

 

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 13 Şubat 2019 Çarşamba günü Akbilek Mahallesi Rahmet sokak No: 8/9 Joyy Cafe’de Amasyalı bayanlarla buluştu.

Katılımın yüksek olduğu bayanlar toplantısında Mehmet Sarı yaptığı konuşmasında son günlerde yapılan spekülasyon haberlere değinerek “Fitne odakları bizleri yıpratmaya çalışıyor, kendini bilmez bu şahısları Allah’a havale ediyorum” dedi.

Mehmet Sarı yaptığı konuşmada “verdiğimiz vaatlerin arkasındayız. Amasya ilimizin gerek trafik gerek işsizlik sorunlarını kökten çözümleyeceğiz. 65 yaş üzerindeki insanlarımız bizler için çok kıymetlidir. Onlar için eski belediyenin bulunduğu yere rahatça hareket edebilecekleri sosyal tesis kuracağız” dedi.

Mehmet Sarı konuşmasının devamında; “Gücümüze güç katarsanız söz veriyorum vaatlerimizin hepsini yerine getireceğiz. Amasya Tamiminden bu zamana kadar geçen yüzyıl için yüz proje hazırladık, hepsini hayata geçireceğiz” dedi.

Toplantıdan sonra salonda bulunanların alkışları Joyy Cafe’den ayrılan Sarı, bir başka toplantıya katılmak üzere yola çıktı.

 

Haber: Sezgin Ünsal

 

Yorum Ekle