Mehmet Sarı’dan 9.Geleneksel İftar

Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve MS Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı baba ocağı Uluköy köyünde 14 Haziran 2018 Perşembe günü 9.Geleneksel iftar programı düzenledi.

Memleket adına bir olmaın  birlik olmanın diri, olmanın iyi olmanın ve herkesin birbirini sevme  zamanı  diyen Sarı; “Geleneksel olarak düzenlediğimiz 9. İftar programına uzaktan yakından  katılan tüm herkese teşekkür ediyorum. Zaman birlik beraberlik zamanı. Şu an kötü bir zamanı yaşıyoruz. Küresel güçlerin bizim memleketimin üzerinde ciddi manada saldırı yaptığı bir dönemden geçiyoruz. Tezgahı bir eylem olarak beklememek lazım. Ekonomik sıkıştırmalar, kargaşa ortamı  yaratmak istiyorlar. Bizler inanan insanlar birlik beraberlik içerisinde herkes birbirini sevip birbirini saymak kaydıyla memleket sevdası ile bu bayrağın altında ben yaşıyorum, bu bayrak burada dalgalanmalı ve bu ezan okunmalıdır diyen herkesin bu dönemi çok dikkatli geçirmesi lazım. Memleket adına bir olmanın  birlik olmanın diri, olmanın iyi olmanın ve herkesin birbirini sevmesi zamanı. Etrafımıza baktığımızda bir tane dostumuz yok. Zaten bize bizden başkasına da gerek yok. Siyasi partimiz ne olursa olsun. Fakat memleketimize yapılan küresel ve ekonomik saldırıdan hepimizin haberi olması lazım.”

 Bu davetlerimiz devam edecek diyen Sarı; Hepinizden helallik istiyor dua bekliyor ve hepinize hakkımı helal ediyorum. Ben Tüm Amasya’nın, Taşova’nın ve tüm insanlığın emrindeyim” dedi.

Program yapılan diğer konuşmalar ve samazen gösterisi ile sona erdi.

Yorum Ekle