Amasya İtimat

KÜRŞAT KAVAK’ın TEŞEKKÜR MESAJI

Sevgili Cumhuriyet Mahallesi Sakinleri,
31 Mart sürecinin başladığı günden itibaren, seçim heyecanını birlikte yaşamış olduk. Bu süreçte birçok arkadaşım ailem akrabalarım benimle ortak beraber mesai yaptı. Sizlere mahallemiz ile ilgili düşüncelerimi paylaştım. Mahallemizde, evlerinizde beni yalnız bırakmadınız. Hepinize müteşekkirim. Aldığımız oy sizleri hizmet etmemi temsil etmeye yetmedi. Sağlık olsun.
Seçimden istediğim sonucu alamasam da, hepinizin gönlünde özel bir yer edindiğime inanıyorum. Mahallemizin bir evladı olarak mahallemizin saygı değer büyüklerimin gençlerin benim gönlümdeki yeri hep baki kalacaktır. Yılmadım, küsmedim, kırılmadım; aksine seçim sürecinde gösterdiğiniz ilgiden bahtiyar oldum.
Bizler aynı havayı teneffüs etmiş, aynı ufku seyretmiş, ortak hizmetleri olan insanlarız. Bana oy veren, oy vermeyen her kardeşim, ağabeyim, ablam, amcam, ninem, dedem beni kendilerine en yakın kişi bilsin.
Bizim muhabbetimiz seçimlik muhabbet değildir. Bahtiyarım, mutluyum.
Bu süreçte zahmet verdiğim, yorduğum, konuk olduğum, umut verdiğim, emeğinden istifade ettiğim bütün kardeşlerime büyüklerime sonsuz teşekkür ediyorum. Hayır duasıyla seçim yapan bir kardeşiniz olarak, dualarım sizinle; sizlerden de dua bekliyorum.
Hakkınızı helal edin.
Kazanan muhtar Musa Koyuncu Amcama yeni dönemde başarılar dilerim.

Yorum Ekle