KUMLUCA KÖYÜ İSTANBUL PİKNİĞİNDE BULUŞTU

İstanbul’da faaliyet gösteren ilçemiz Kumluca Köyü Derneği geleneksel hale getirdiği Sekizinci İstanbul Pikniğini 8 Ağustos 2018 Pazar günü Kemerburgaz KurtKemeri mevkii Eyüp Belediyesine ait piknik alanında gerçekleştirdi.
Dernek Yönetimi olarak Başkan Mehmet Önder, Muzaffer Şen, Emin Alim, Veyis Yılmaz, Beytullah Öztürk, Muttalip Dönmez ve Nurettin Gür ile dernek üyelerinin katıldığı pikniğe;
Taşova Dernekler Federasyonu TAŞDEF Genel Başkanı Hasan Sevran, Başkanvekili Duran Kaplan Esençay Dernek Başkanı Ahmet Usta, Elmakırı Dernek Başkanı Volkan Karşı  ve misafirler katıldı.

Piknik etkinliğinin sunuculuğunu Salih Turgut yaparken, Kumluca Köyü Muhtarı Mustafa Coşkun da pikniğe iştirak ederek köylülerini bu özel günde yalnız bırakmadı .

Kumluca Köyü Dernek Başkanı Mehmet Önder, pikniğe katılımlarından dolayı TAŞDEF Genel Başkanı Hasan Sevran’ın şahsında TAŞDEF Yönetimine, Elmakırı Derneği Başkanı Volkan Karşı’nın şahsında yönetimine, Kumluca (Boladan) köyü Muhtarı Mustafa Coşkun ve köylülerine İstanbul, İzmir, Ankara ve diğer yörelerden katılımcılara teşekkür etti.

Yorum Ekle